I-BOX CHIRON ZH68 GAMING
Kód: OBUIBOOBU0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
I-BOX CHIRON ZH68 GAMING| Formátum | Midi torony |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, Mini-ITX, EATX, ATX |
| Modell | PC |
| Világítás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Technopolimer, fém |
| 3,5"-os rekeszek száma | 3 |
| 2,5"-os rekeszek száma | 4 |
| Maximális CPU hűtő magasság | 18 cm |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza | 37 cm |
| Bővítőhelyek száma | 10 |
| Világítás helye | Elülső |
| Szélesség | 230 mm |
| Magasság | 487 mm |
| Mélység | 440 mm |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Hangbemenet | Igen |
| Hangkimenet | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 140 mm |
| Telepített felső ventilátorok | 2x 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 200 mm, 140 mm, 120 mm |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Beszerelt alsó ventilátorok | 2x 120 mm |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 2x 200 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 140 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 140 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 8.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443056171 |
| Formátum: | Midi torony |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, Mini-ITX, EATX, ATX |
| Modell: | PC |
| Világítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Technopolimer, Fém |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 4 |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 18 cm |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 37 cm |
| Bővítőhelyek száma: | 10 |
| Világítás helye: | Elülső |
| Szélesség: | 230 mm |
| Magasság: | 487 mm |
| Mélység: | 440 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm |
| Telepített felső ventilátorok: | 2x 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 200 mm, 140 mm, 120 mm |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Beszerelt alsó ventilátorok: | 2x 120 mm |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 2x 200 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 140 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 140 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

