HyperX KF432S20IB/16 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMKINSOO0206
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HyperX KF432S20IB/16 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Belső memória | 16 GB |
| ECC | Nem |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| CAS-késés | 20 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Szélesség | 69,6 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -55 - 100°C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 740617318395 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Belső memória: | 16 GB |
| ECC: | Nem |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| CAS-késés: | 20 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Szélesség: | 69,6 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -55 - 100°C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

