HSM shredstar X8 iratmegsemmisítő, 4,5 x 30 mm + külön CD-vágó mechanizmus
Kód: BIUHS1NIS0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HSM shredstar X8 iratmegsemmisítő, 4,5 x 30 mm + külön CD-vágó mechanizmus| Fordított | Igen |
| Aprítás típusa | Kis részecskékhez |
| A rekeszek teljes térfogata | 18 liter |
| Szín | Fehér, ezüst |
| Munkaszélesség | 22 cm |
| Irodai dokumentumok aprítása | Igen |
| Biztonsági szint (papír) | P-4 |
| Aprítási méret | 4,5 mm |
| CD-aprítás | Igen |
| Hitelkártya-aprítás | Igen |
| Aprítási sebesség | 2100 mm/perc |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Papíraprítás | Igen |
| Aprító kapacitása | 8 lap |
| Zajszint | 58 dB |
| Média súlya | 80 g/m² |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Papíraprítás csipesszel | Igen |
| Áramfogyasztás | 250 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Szélesség | 345 mm |
| Magasság | 385 mm |
| Mélység | 245 mm |
| Súly | 5,9 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shredders |
|---|---|
| Súly: | 7.16 kg |
| EAN vonalkód: | 4026631057738 |
| Fordított: | Igen |
| Aprítás típusa: | Kis részecskékhez |
| A rekeszek teljes térfogata: | 18 liter |
| Szín: | Fehér, Ezüst |
| Munkaszélesség: | 22 cm |
| Irodai dokumentumok aprítása: | Igen |
| Biztonsági szint (papír): | P-4 |
| Aprítási méret: | 4,5 mm |
| CD-aprítás: | Igen |
| Hitelkártya-aprítás: | Igen |
| Aprítási sebesség: | 2100 mm/perc |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Papíraprítás: | Igen |
| Aprító kapacitása: | 8 lap |
| Zajszint: | 58 dB |
| Média súlya: | 80 g/m² |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Papíraprítás csipesszel: | Igen |
| Áramfogyasztás: | 250 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Szélesség: | 345 mm |
| Magasság: | 385 mm |
| Mélység: | 245 mm |
| Súly: | 5,9 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

