HSM shredstar X6pro iratmegsemmisítő, 2 x 15 mm + külön CD-vágó mechanizmus
Kód: BIUHS1NIS0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HSM shredstar X6pro iratmegsemmisítő, 2 x 15 mm + külön CD-vágó mechanizmus| Aprító kapacitása | 6 lap |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Zajszint | 58 dB |
| A rekeszek teljes térfogata | 20 liter |
| Hitelkártya-aprítás | Igen |
| Papíraprítás | Igen |
| Szín | Ezüst, Fehér |
| Papíraprítás csipesszel | Igen |
| CD-aprítás | Igen |
| Aprítás típusa | Kis részecskékhez |
| Biztonsági szint (papír) | P-5 |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Automatikus kikapcsolás túlterhelés esetén | Igen |
| Munkaszélesség | 22 cm |
| Irodai dokumentumok aprítása | Igen |
| Aprítási sebesség | 2520 mm/perc |
| Beragadásgátló mechanizmus | Igen |
| Aprítási méret | 2 x 15 mm |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Áramfogyasztás | 160 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Szélesség | 345 mm |
| Súly | 6,3 kg |
| Mélység | 245 mm |
| Magasság | 445 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shredders |
|---|---|
| Súly: | 8.29 kg |
| EAN vonalkód: | 4026631057776 |
| Aprító kapacitása: | 6 lap |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Zajszint: | 58 dB |
| A rekeszek teljes térfogata: | 20 liter |
| Hitelkártya-aprítás: | Igen |
| Papíraprítás: | Igen |
| Szín: | Ezüst, Fehér |
| Papíraprítás csipesszel: | Igen |
| CD-aprítás: | Igen |
| Aprítás típusa: | Kis részecskékhez |
| Biztonsági szint (papír): | P-5 |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás túlterhelés esetén: | Igen |
| Munkaszélesség: | 22 cm |
| Irodai dokumentumok aprítása: | Igen |
| Aprítási sebesség: | 2520 mm/perc |
| Beragadásgátló mechanizmus: | Igen |
| Aprítási méret: | 2 x 15 mm |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Áramfogyasztás: | 160 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Szélesség: | 345 mm |
| Súly: | 6,3 kg |
| Mélység: | 245 mm |
| Magasság: | 445 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

