HP ZBook Firefly G10 Intel® Core™ i7 i7-1365U mobil munkaállomás 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Ezüst
Kód: MOBHP-NOT4198
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ZBook Firefly G10 Intel® Core™ i7 i7-1365U mobil munkaállomás 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Ezüst| Processzor modell | i7-1365U |
| A hatékony magok alapfrekvenciája | 5,2 GHz |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i7 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,2 GHz |
| Processzor órajelsebessége | 3,9 GHz |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Állítható TDP-csökkentés | 12 W |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Processzorgeneráció | 13. generációs Intel® Core™ i7 processzorok |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Teljes tárolókapacitás | 1 TB |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Memória típusa SSD | Vékonyréteg-kár |
| Teljes SSD-kapacitás | 1 TB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| NVMe | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás | 65 W |
| Terméktípus | Mobil munkaállomás |
| A bevezetés éve | 2023 |
| Eredeti márka | HP |
| Szín | Ezüst |
| Vízálló billentyűzet | Igen |
| Numerikus billentyűk | Nem |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Speciális billentyűzetfunkciók | Cseppálló |
| Pozícionáló eszköz | Clickpad |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Hangszóró gyártó | Bang & Olufsen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Hangrendszer | B&O PLAY |
| Magasság | 19,9 mm |
| Szélesség | 315,6 mm |
| Súly | 1,45 kg |
| Mélység | 224,3 mm |
| Csomag magassága | 305 mm |
| Csomagolási mélység | 69 mm |
| Csomag szélessége | 483 mm |
| Hangszórók száma | 2 |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Előtelepített szoftverek | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt 4 portok száma | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| USB tápellátás | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Töltőport típusa | USB Type-C |
| USB-portok alváshoz és töltéshez | 2 |
| HDMI-verzió | 2.0b |
| USB alvás és töltés | Igen |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriafrekvencia | 5200 MHz |
| Nem ECC | Igen |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Memóriahelyek | 2x SO-DIMM |
| ECC | Nem |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell | NVIDIA RTX A500 |
| Grafikus kártya memóriája | 4 GB |
| Diszkrét grafikus memória típusa | GDDR6 |
| Különálló grafikus adapterek száma | 1 |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel Iris Xe grafika |
| Diszkrét GPU gyártó | NVIDIA |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Iris Xe grafika |
| Diszkrét grafikus adapter | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel® SoC |
| Kijelző fényereje | 1000 cd/m² |
| Panel típusa | IPS |
| Színskála | 100% |
| Színtér | sRGB |
| Érintőképernyő | Nem |
| HD felbontás típusa | WUXGA |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 35,6 cm |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző átlója | 35,6 cm (14") |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Infravörös kamera | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD | HD |
| Előlapi kamera | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 51 Wh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátorcellák száma | 3 |
| Gyors töltési idő (50%) | 30 perc |
| Gyors töltés | Igen |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi veszély |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a kábelt hosszú ideig erős hőhatásnak vagy nyílt lángnak. |
| HP kezelőeszközök | HP illesztőprogram-csomagok; HP Management Integration Kit a Microsoft System Center Configuration Managementhez; HP System Software Manager (letöltés); HP BIOS Configuration Utility (letöltés) |
| HP biztonsági eszközök | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP BIOSphere Gen6; HP Sure Admin; Opcionális borítóérzékelő készlet; HP Client Security Manager Gen6; HP Sure Start Gen7; HP Sure Recover Gen4; HP Sure Sense Gen2; HP Sure R |
| HP szegmens | Társasági |
| HP támogatási asszisztens | Igen |
| HP Sure View | Igen |
| HP hangszóró típusa | HP kettős hangszórók |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.2 kg |
| EAN vonalkód: | 196188228364 |
| Processzor modell: | i7-1365U |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 5,2 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i7 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,2 GHz |
| Processzor órajelsebessége: | 3,9 GHz |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Állítható TDP-csökkentés: | 12 W |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzorgeneráció: | 13. generációs Intel® Core™ i7 processzorok |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Memória típusa SSD: | Vékonyréteg-kár |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| NVMe: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Terméktípus: | Mobil munkaállomás |
| A bevezetés éve: | 2023 |
| Eredeti márka: | HP |
| Szín: | Ezüst |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Speciális billentyűzetfunkciók: | Cseppálló |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Hangszóró gyártó: | Bang & Olufsen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | B&O PLAY |
| Magasság: | 19,9 mm |
| Szélesség: | 315,6 mm |
| Súly: | 1,45 kg |
| Mélység: | 224,3 mm |
| Csomag magassága: | 305 mm |
| Csomagolási mélység: | 69 mm |
| Csomag szélessége: | 483 mm |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Előre telepített szoftverek: | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Töltőport típusa: | USB Type-C |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.0b |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafrekvencia: | 5200 MHz |
| Nem ECC: | Igen |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| ECC: | Nem |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA RTX A500 |
| Grafikus kártya memóriája: | 4 GB |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR6 |
| Különálló grafikus adapterek száma: | 1 |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Iris Xe grafika |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Iris Xe grafika |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Kijelző fényereje: | 1000 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS |
| Színskála: | 100% |
| Színtér: | sRGB |
| Érintőképernyő: | Nem |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 35,6 cm |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 51 Wh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Gyors töltés: | Igen |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a kábelt hosszú ideig erős hőhatásnak vagy nyílt lángnak. |
| HP kezelőeszközök: | HP illesztőprogram-csomagok; HP Management Integration Kit a Microsoft System Center Configuration Managementhez; HP System Software Manager (letöltés); HP BIOS Configuration Utility (letöltés) |
| HP biztonsági eszközök: | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP BIOSphere Gen6; HP Sure Admin; Opcionális borítóérzékelő készlet; HP Client Security Manager Gen6; HP Sure Start Gen7; HP Sure Recover Gen4; HP Sure Sense Gen2; HP Sure R |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP Sure View: | Igen |
| HP hangszóró típusa: | HP kettős hangszórók |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

