HP OmniBook 7 16-az0222nw Intel Core 5 210H processzorral és 16 hüvelykes érintőképernyővel, 2K felbontású kijelzővel, 16 GB DDR5-SDRAM, 512 GB SSD memóriával, Wi-Fi 6E (802.11ax), Windows 11 Home, Ezüst színű,
Kód: MOBHP-NOT4467
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP OmniBook 7 16-az0222nw Intel Core 5 210H processzorral és 16 hüvelykes érintőképernyővel, 2K felbontású kijelzővel, 16 GB DDR5-SDRAM, 512 GB SSD memóriával, Wi-Fi 6E (802.11ax), Windows 11 Home, Ezüst színű,| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,6 GHz |
| Alapvető processzorteljesítmény | 45 W |
| Processzorgeneráció | Intel Core (2. sorozat) |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Maximális turbóteljesítmény | 115 W |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Erőteljes magok | 4 |
| A hatékony magok alapfrekvenciája | 1,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,8 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2,2 GHz |
| Processzor gyártója | Intel |
| Hatékony magok | 4 |
| Processzor modell | 210H |
| Processzor típusa | Intel Core 5 |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Igen |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| USB tápellátás | Igen |
| Adapter tápellátás | 100 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szín | Ezüst |
| A bevezetés éve | 2025 |
| Eredeti márka | HP |
| Terméktípus | Laptop |
| Terméktervezés | Jelentős |
| Szín neve | Gleccser ezüst |
| Teljes méretű billentyűzet | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Hangrendszer | DTS:X Ultra |
| Súly | 1,91 kg |
| Szélesség | 357,8 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Mélység | 254,8 mm |
| Csomag szélessége | 80 mm |
| Csomag magassága | 303 mm |
| Csomagolási mélység | 423 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,42 kg |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód | 43211503 |
| Gyártói garancia | A kétéves (2/2/0) korlátozott garancia 2 év alkatrész- és munkadíjat tartalmaz. Helyszíni javítás nem lehetséges. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Előre telepített szoftverek | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Intel® Thunderbolt 4 | Igen |
| USB alvás és töltés | Igen |
| USB-portok alváshoz és töltéshez | 2 |
| 2 db USB4 Gen 3 port | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Nem ECC | Igen |
| Memóriafrekvencia | 5200 MHz |
| Memória elrendezés | 2 × 8 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel Graphics |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel® SoC |
| Panel típusa | IPS |
| HD felbontás típusa | 2K |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 40,6 cm |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Natív képarány | 16:10 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelző átlója | 40,6 cm (16") |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 62,5% |
| Színtér | sRGB |
| Színskála | 62,5% |
| Kijelzőkeret-technológia | Mikro él |
| Előlapi kamera | Igen |
| Infravörös kamera | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 5MP |
| Akkumulátorcellák száma | 4 |
| Akkumulátor kapacitása | 70 Wh |
| Gyors töltési idő (50%) | 30 perc |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 11 óra |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| HP szegmens | Otthon |
| HP előlapi kamera | HP webkamera 5MP |
| HP Kapcsolatoptimalizáló | Igen |
| HP támogatási asszisztens | Igen |
| HP Imagepad | Igen |
| HP hangszóró típusa | HP kettős hangszórók |
| HP Audio Boost (hangkiegészítő) | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 3.51 kg |
| EAN vonalkód: | 199485516394 |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,6 GHz |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 45 W |
| Processzorgeneráció: | Intel Core (2. sorozat) |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Maximális turbóteljesítmény: | 115 W |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Erőteljes magok: | 4 |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,8 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,2 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzor modell: | 210H |
| Processzor típusa: | Intel Core 5 |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 100 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Eredeti márka: | HP |
| Terméktípus: | Laptop |
| Terméktervezés: | Jelentős |
| Szín neve: | Gleccser ezüst |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | DTS:X Ultra |
| Súly: | 1,91 kg |
| Szélesség: | 357,8 mm |
| Magasság: | 15 mm |
| Mélység: | 254,8 mm |
| Csomag szélessége: | 80 mm |
| Csomag magassága: | 303 mm |
| Csomagolási mélység: | 423 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,42 kg |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód: | 43211503 |
| Gyártói garancia: | A kétéves (2/2/0) korlátozott garancia 2 év alkatrész- és munkadíjat tartalmaz. Helyszíni javítás nem lehetséges. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Előre telepített szoftverek: | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 2 |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Nem ECC: | Igen |
| Memóriafrekvencia: | 5200 MHz |
| Memória elrendezés: | 2 × 8 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | 2K |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 40,6 cm |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 62,5% |
| Színtér: | sRGB |
| Színskála: | 62,5% |
| Kijelzőkeret-technológia: | Mikro él |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor kapacitása: | 70 Wh |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 11 óra |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| HP szegmens: | Otthon |
| HP előlapi kamera: | HP webkamera 5MP |
| HP Kapcsolatoptimalizáló: | Igen |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP Imagepad: | Igen |
| HP hangszóró típusa: | HP kettős hangszórók |
| HP Audio Boost (hangkiegészítő): | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

