HP OmniBook 5 Flip 14-fp0004nw Intel Core 5 120U hibrid (2 az 1-ben) laptop 35,6 cm (14") 2K érintőképernyő 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Kék
Kód: MOBHP-NOT4475
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP OmniBook 5 Flip 14-fp0004nw Intel Core 5 120U hibrid (2 az 1-ben) laptop 35,6 cm (14") 2K érintőképernyő 16 GB LPDDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Kék| Processzor modell | 120U |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Processzor típusa | Intel Core 5 |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,8 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 5 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5 GHz |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| A hatékony magok alapfrekvenciája | 0,9 GHz |
| Hatékony magok | 8 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzorgeneráció | Intel Core (1. sorozat) |
| Alapvető processzorteljesítmény | 15 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 1,4 GHz |
| Erőteljes magok | 2 |
| Maximális turbóteljesítmény | 55W |
| Processzormagok száma | 10 |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Realtek |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum | M.2 |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás | 45 W |
| USB tápellátás | Igen |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szín neve | Égkék |
| Terméktervezés | Jelentős |
| Terméktípus | Hibrid (2 az 1-ben) |
| Szín | Kék |
| A bevezetés éve | 2025 |
| Eredeti márka | HP |
| Teljes méretű billentyűzet | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk | Nem |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Magasság | 18,4 mm |
| Mélység | 219,9 mm |
| Súly | 1,62 kg |
| Szélesség | 313 mm |
| Csomagolási mélység | 473 mm |
| Csomag magassága | 274 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,39 kg |
| Csomag szélessége | 63 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód | 43211503 |
| Gyártói garancia | A 2 éves (2/2/0) korlátozott garancia 2 év alkatrész- és munkadíjat tartalmaz. Helyszíni javítás nem lehetséges. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Előtelepített szoftverek | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| USB alvás és töltés | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| Maximális belső memória | 16 GB |
| Memóriaformátum | Az alaplapon |
| Memória elrendezés | Nem elérhető |
| Memóriafrekvencia | 5200 MHz |
| Belső memória típusa | LPDDR5-SDRAM |
| Belső memória | 16 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel® SoC |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 35,6 cm |
| Natív képarány | 16:10 |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 62,5% |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző fényereje | 300 cd/m² |
| Kijelző átlója | 35,6 cm (14") |
| Panel típusa | IPS |
| HD felbontás típusa | 2K |
| Színtér | sRGB |
| Kijelző üveg típusa | Széltől szélig üveg |
| Színskála | 62,5% |
| Kijelzőkeret-technológia | Mikro él |
| Érintőképernyő | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 15 óra |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben | 21,5 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 68 Wh |
| Akkumulátorcellák száma | 4 |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| HP hangszóró típusa | HP kettős hangszórók |
| HP előlapi kamera | HP TrueVision FHD |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| HP Audio Boost (hangkiegészítő) | Igen |
| HP Imagepad | Igen |
| HP szegmens | Otthon |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.35 kg |
| EAN vonalkód: | 199485516257 |
| Processzor modell: | 120U |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor típusa: | Intel Core 5 |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,8 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 0,9 GHz |
| Hatékony magok: | 8 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorgeneráció: | Intel Core (1. sorozat) |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 1,4 GHz |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 55W |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Realtek |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás: | 45 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín neve: | Égkék |
| Terméktervezés: | Jelentős |
| Terméktípus: | Hibrid (2 az 1-ben) |
| Szín: | Kék |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Eredeti márka: | HP |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Magasság: | 18,4 mm |
| Mélység: | 219,9 mm |
| Súly: | 1,62 kg |
| Szélesség: | 313 mm |
| Csomagolási mélység: | 473 mm |
| Csomag magassága: | 274 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,39 kg |
| Csomag szélessége: | 63 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód: | 43211503 |
| Gyártói garancia: | A 2 éves (2/2/0) korlátozott garancia 2 év alkatrész- és munkadíjat tartalmaz. Helyszíni javítás nem lehetséges. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| Előre telepített szoftverek: | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| Maximális belső memória: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Memória elrendezés: | Nem elérhető |
| Memóriafrekvencia: | 5200 MHz |
| Belső memória típusa: | LPDDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 35,6 cm |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 62,5% |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | 2K |
| Színtér: | sRGB |
| Kijelző üveg típusa: | Széltől szélig üveg |
| Színskála: | 62,5% |
| Kijelzőkeret-technológia: | Mikro él |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 15 óra |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 21,5 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 68 Wh |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| HP hangszóró típusa: | HP kettős hangszórók |
| HP előlapi kamera: | HP TrueVision FHD |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| HP Audio Boost (hangkiegészítő): | Igen |
| HP Imagepad: | Igen |
| HP szegmens: | Otthon |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

