HILL'S Science Plan Adult Small & Mini - száraz kutyatáp - 6 kg
Kód: DLPHLSKAS0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Science Plan Adult Small & Mini - száraz kutyatáp - 6 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Fajtaméret | Kistestű fajták 5-10 kg, Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Extra kistestű (<4 kg) |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Fő íz | Csirke, Pulyka |
| Kategória | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egészségügyi hatások | Általános egészség, bőr és szőrzet |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Megfelelő emésztés, Izomtömeg védelme |
| Súly | 6 kg |
| Tanács | Hill tudományos terve |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Takarmány íze | Csirke, Pulyka |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Gluténmentes | Nem |
| Állattípus | Kutya |
| Kutyafajta | Minden miniatűr kutyafajta, minden kistestű kutyafajta |
| Laktózmentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Zsírtartalom | 15,7% |
| Fehérjék | 24,6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 6.1 kg |
| EAN vonalkód: | 052742024769 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Extra kicsi (<4 kg) |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Fő íz: | Csirke, Törökország |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészség, bőr és szőrzet |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Megfelelő emésztés, Izomtömeg-védelem |
| Súly: | 6 kg |
| Tanács: | Hill tudományos terve |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Takarmány íze: | Csirke, Törökország |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Nem |
| Állattípus: | KUTYA |
| Kutyafajta: | Minden miniatűr kutyafajta, Minden kistestű kutyafajta |
| Laktózmentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Zsírtartalom: | 15,7% |
| Fehérjék: | 24,6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

