HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - száraz kutyatáp - 10 kg
Kód: DLPHLSKAS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - száraz kutyatáp - 10 kg| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Az állat speciális igényei | Túlsúlyra való hajlam, cukorbetegség, vastagbélgyulladás |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Laktózmentes | Igen |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat kora | Idősek, felnőttek |
| Takarmány íze | Csirke |
| Gluténmentes | Nem |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Egészségügyi hatások | Glükózkontroll, testsúlykontroll |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Állattípus | Kutya |
| Fajtaméret | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Cukorbetegség, túlsúly |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Fő íz | Csirke |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 10 kg |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Zsírtartalom | 11,4% |
| Durva hamu | 5% |
| Fehérjék | 20,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.3 kg |
| EAN vonalkód: | 052742043128 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam, Cukorbetegség, Vastagbélgyulladás |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Laktózmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Gluténmentes: | Nem |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Egészségügyi hatások: | Glükózkontroll, testsúlykontroll |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Állattípus: | KUTYA |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Cukorbetegség, Túlsúly |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Fő íz: | Csirke |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 10 kg |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Zsírtartalom: | 11,4% |
| Durva hamu: | 5% |
| Fehérjék: | 20,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

