HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Száraz kutyatáp 4 kg
Kód: DLZHLSKSP0085
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Száraz kutyatáp 4 kg| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 4 kg |
| Állattípus | Kutya |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Takarmány íze | Hús |
| Laktózmentes | Igen |
| Vitaminokat tartalmaz | A-vitamin, E-vitamin, D-vitamin |
| Fajtaméret | Minden fajtának és méretnek (2 - 80 kg) alkalmas |
| Egyéb jellemzők | Struvit kövek, Beteg húgyutak |
| Kategória | A kutyádnak |
| Az állat kora | Idősek, felnőttek |
| Egészségügyi hatások | Húgyúti egészség |
| Gluténmentes | Igen |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat speciális igényei | A húgyutak működésének szabályozása, a struvit kövek képződésének megelőzése |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Fő íz | Baromfi |
| Cukormentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 3,3% |
| Nátrium | 0,22% |
| E-vitamin tartalom | 575 mg/kg |
| Taurin tartalom | 0,11% |
| Fehérjék | 10% |
| Mangántartalom | 18,4 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 9657 NE/kg |
| Vastartalom | 115 mg/kg |
| Jódtartalom | 2 mg/kg |
| Káliumtartalom | 0,57% |
| Zsírtartalom | 19,1% |
| Nyersrost | 2,4% |
| Foszfor | 0,17% |
| Cinktartalom | 194 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,3 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,05% |
| D3-vitamin tartalom | 808 NE/kg |
| Kalcium | 0,42% |
| Réztartalom | 2,7 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.066 kg |
| EAN vonalkód: | 052742046846 |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 4 kg |
| Állattípus: | KUTYA |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Hús |
| Laktózmentes: | Igen |
| Vitaminokat tartalmaz: | A-vitamin, E-vitamin, D-vitamin |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Egyéb jellemzők: | Struvit kövek, Beteg húgyúti |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Egészségügyi hatások: | Húgyúti egészség |
| Gluténmentes: | Igen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat speciális igényei: | A húgyutak működésének ellenőrzése, A struvit kövek képződésének megelőzése |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Fő íz: | Baromfi |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 3,3% |
| Nátrium: | 0,22% |
| E-vitamin tartalom: | 575 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 0,11% |
| Fehérjék: | 10% |
| Mangántartalom: | 18,4 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 9657 NE/kg |
| Vastartalom: | 115 mg/kg |
| Jódtartalom: | 2 mg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,57% |
| Zsírtartalom: | 19,1% |
| Nyersrost: | 2,4% |
| Foszfor: | 0,17% |
| Cinktartalom: | 194 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,3 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,05% |
| D3-vitamin tartalom: | 808 NE/kg |
| Kalcium: | 0,42% |
| Réztartalom: | 2,7 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

