HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - száraz kutyatáp - 3 kg
Kód: DLZHLSKSP0103
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - száraz kutyatáp - 3 kg| Az állat kora | Felnőttek, Idősek |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Takarmány íze | Csirke |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg, Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Kicsi (5 kg-ig), Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állattípus | Kutya |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Nincsenek mesterséges összetevők | Nincsenek elérhető adatok |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Egyéb jellemzők | Ételérzékenység, Emésztés támogatása |
| Egészségügyi hatások | A stressz szintjének csökkentése |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Kategória | A kutyádnak |
| Az állat speciális igényei | Stressz, az emésztőrendszer védelme |
| Fő íz | Csirke |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Súly | 3 kg |
| Gluténmentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Laktózmentes | Nincsenek adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Fehérjék | 23,3% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Vastartalom | 75,9 mg/kg |
| Mangántartalom | 7,9 mg/kg |
| Cinktartalom | 157 mg/kg |
| Jódtartalom | 1,9 mg/kg |
| Káliumtartalom | 0,87% |
| Nátrium | 0,33% |
| Nyersrost | 1,6% |
| Zsírtartalom | 7,8% |
| Magnéziumtartalom | 0,09% |
| Durva hamu | 5,39% |
| C-vitamin tartalom | 100 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 813 NE/kg |
| Foszfor | 0,58% |
| A-vitamin tartalom | 28413 NE/kg |
| Omega-3 zsírsavak | 0,8% |
| Réztartalom | 7,5 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,2 mg/kg |
| Kalcium | 0,74% |
| Linolsav | 34000 mg/kg |
| Béta-karotin tartalom | 1,5 mg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.15 kg |
| EAN vonalkód: | 052742048123 |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Kicsi (akár 5 kg-ig), Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állattípus: | KUTYA |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Nincsenek mesterséges összetevők: | Nincsenek elérhető adatok |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egyéb jellemzők: | Ételtúlérzékenység, Emésztés támogatása |
| Egészségügyi hatások: | A stressz szintjének csökkentése |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat speciális igényei: | Feszültség, Az emésztőrendszer védelme |
| Fő íz: | Csirke |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Súly: | 3 kg |
| Gluténmentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Laktózmentes: | Nincsenek adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Fehérjék: | 23,3% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Vastartalom: | 75,9 mg/kg |
| Mangántartalom: | 7,9 mg/kg |
| Cinktartalom: | 157 mg/kg |
| Jódtartalom: | 1,9 mg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,87% |
| Nátrium: | 0,33% |
| Nyersrost: | 1,6% |
| Zsírtartalom: | 7,8% |
| Magnéziumtartalom: | 0,09% |
| Durva hamu: | 5,39% |
| C-vitamin tartalom: | 100 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 813 NE/kg |
| Foszfor: | 0,58% |
| A-vitamin tartalom: | 28413 NE/kg |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,8% |
| Réztartalom: | 7,5 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,2 mg/kg |
| Kalcium: | 0,74% |
| Linolsav: | 34000 mg/kg |
| Béta-karotin tartalom: | 1,5 mg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

