HILL'S Prescription Diet Low Fat i/d Canine - száraz kutyatáp - 1,5 kg
Kód: DLZHLSKSP0055
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet Low Fat i/d Canine - száraz kutyatáp - 1,5 kg| Súly | 1,5 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állattípus | Kutya |
| Egyéb jellemzők | Emésztés támogatása |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Takarmány íze | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat kora | Idősek, felnőttek |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Egészségügyi hatások | Hasmenés, emésztőrendszeri ellátás |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Gluténmentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Laktózmentes | Nincsenek adatok |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Fő íz | Csirke |
| Az állat speciális igényei | Az emésztőrendszer védelme |
| Fajtaméret | Minden fajtának és méretnek (2 - 80 kg) alkalmas |
| Nincsenek mesterséges összetevők | Nincsenek elérhető adatok |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Fehérjék | 22,9% |
| Nyersrost | 2,6% |
| A-vitamin tartalom | 8236 NE/kg |
| Káliumtartalom | 0,89% |
| Jódtartalom | 1,9 mg/kg |
| Nátrium | 0,32% |
| Zsírtartalom | 7,8% |
| C-vitamin tartalom | 100 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 766 NE/kg |
| Omega-3 zsírsavak | 0,7% |
| Réztartalom | 7,5 mg/kg |
| Cinktartalom | 157 mg/kg |
| Mangántartalom | 7,8 mg/kg |
| Vastartalom | 75,7 mg/kg |
| Durva hamu | 5,3% |
| Kalcium | 0,73% |
| Magnéziumtartalom | 0,09% |
| Szeléntartalom | 0,2 mg/kg |
| Béta-karotin tartalom | 1,5 mg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Foszfor | 0,57% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.524 kg |
| EAN vonalkód: | 052742040578 |
| Súly: | 1,5 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állattípus: | KUTYA |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Takarmány íze: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Egészségügyi hatások: | Hasmenés, emésztőrendszeri ellátás |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Gluténmentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Laktózmentes: | Nincsenek adatok |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Fő íz: | Csirke |
| Az állat speciális igényei: | Az emésztőrendszer védelme |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Nincsenek mesterséges összetevők: | Nincsenek elérhető adatok |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 22,9% |
| Nyersrost: | 2,6% |
| A-vitamin tartalom: | 8236 NE/kg |
| Káliumtartalom: | 0,89% |
| Jódtartalom: | 1,9 mg/kg |
| Nátrium: | 0,32% |
| Zsírtartalom: | 7,8% |
| C-vitamin tartalom: | 100 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 766 NE/kg |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,7% |
| Réztartalom: | 7,5 mg/kg |
| Cinktartalom: | 157 mg/kg |
| Mangántartalom: | 7,8 mg/kg |
| Vastartalom: | 75,7 mg/kg |
| Durva hamu: | 5,3% |
| Kalcium: | 0,73% |
| Magnéziumtartalom: | 0,09% |
| Szeléntartalom: | 0,2 mg/kg |
| Béta-karotin tartalom: | 1,5 mg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Foszfor: | 0,57% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

