HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - száraz kutyatáp - 3 kg
Kód: DLZHLSKSP0057
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - száraz kutyatáp - 3 kg| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Takarmány íze | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei | Allergiás, ételallergia |
| Állattípus | Kutya |
| Egészségügyi hatások | Allergiakezelés, Bőr és szőrzet |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Nincsenek mesterséges összetevők | Nincsenek elérhető adatok |
| Fajtaméret | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora | Idősek, felnőttek |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Fő íz | Csirke |
| Súly | 3 kg |
| Egyéb jellemzők | Allergia |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Gluténmentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Laktózmentes | Nincsenek adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Cinktartalom | 147 mg/kg |
| Fehérjék | 19,2% |
| Vastartalom | 94,7 mg/kg |
| Mangántartalom | 9,8 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 830 mg/kg |
| Zsírtartalom | 14,7% |
| Nátrium | 0,33% |
| Káliumtartalom | 0,74% |
| Durva hamu | 5% |
| Magnéziumtartalom | 0,07% |
| Nyersrost | 4,7% |
| C-vitamin tartalom | 115 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 659 NE/kg |
| Réztartalom | 11,1 mg/kg |
| Kalcium | 0,64% |
| Omega-3 zsírsavak | 0,5% |
| A-vitamin tartalom | 6574 NE/kg |
| Jódtartalom | 4,1 mg/kg |
| Foszfor | 0,69% |
| Linolsav | 34000 mg/kg |
| Béta-karotin tartalom | 1,5 mg |
| Omega-6 zsírsavak | 3,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.1 kg |
| EAN vonalkód: | 052742040424 |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Takarmány íze: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás, Ételallergia |
| Állattípus: | KUTYA |
| Egészségügyi hatások: | Allergiakezelés, Bőr és szőrzet |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Nincsenek mesterséges összetevők: | Nincsenek elérhető adatok |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Fő íz: | Csirke |
| Súly: | 3 kg |
| Egyéb jellemzők: | Allergia |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Gluténmentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Laktózmentes: | Nincsenek adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Cinktartalom: | 147 mg/kg |
| Fehérjék: | 19,2% |
| Vastartalom: | 94,7 mg/kg |
| Mangántartalom: | 9,8 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 830 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 14,7% |
| Nátrium: | 0,33% |
| Káliumtartalom: | 0,74% |
| Durva hamu: | 5% |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| Nyersrost: | 4,7% |
| C-vitamin tartalom: | 115 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 659 NE/kg |
| Réztartalom: | 11,1 mg/kg |
| Kalcium: | 0,64% |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,5% |
| A-vitamin tartalom: | 6574 NE/kg |
| Jódtartalom: | 4,1 mg/kg |
| Foszfor: | 0,69% |
| Linolsav: | 34000 mg/kg |
| Béta-karotin tartalom: | 1,5 mg |
| Omega-6 zsírsavak: | 3,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

