HILL'S Prescription Diet Derm Complete - száraz kutyatáp - 1,5 kg
Kód: DLPHLSKAS0040
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet Derm Complete - száraz kutyatáp - 1,5 kg| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Emésztés támogatása, Emésztési problémák |
| Kategória | A kutyádnak |
| Termékkategória | Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz | Baromfi |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Ételintolerancia csökkentése, Szőrzethullás, Az emésztőrendszer védelme |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly | 1,5 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék | 15,6% |
| Durva hamu | 5% |
| Zsírtartalom | 14,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.53 kg |
| EAN vonalkód: | 052742042329 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Az ételintolerancia csökkentése, Hulló kabát, Az emésztőrendszer védelme |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly: | 1,5 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 15,6% |
| Durva hamu: | 5% |
| Zsírtartalom: | 14,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

