HILL'S PD Prescription Diet Canine i/d Low Fat - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLZHLSKSP0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PD Prescription Diet Canine i/d Low Fat - száraz kutyatáp - 12 kg| Egyéb jellemzők | Emésztéstámogatás, Időseknek |
| Kategória | A kutyádnak |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Az állat kora | Felnőttek, Idősek |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának és méretnek (2 - 80 kg) alkalmas |
| Fő íz | Csirke |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Állattípus | Kutya |
| Súly | 12 kg |
| Az állat speciális igényei | Akut és krónikus gyomor-bélrendszeri diszfunkció, az emésztőrendszer védelme |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egészségügyi hatások | Az emésztőrendszer védelme |
| Takarmány íze | Csirke |
| Gluténmentes | Igen |
| Laktózmentes | Igen |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Vitaminokat tartalmaz | Béta-karotin, D3-vitamin, E-vitamin, C-vitamin, A-vitamin, L-karnitin |
| Magnéziumtartalom | 0,09% |
| Durva hamu | 5,3% |
| Mangántartalom | 7,8 mg/kg |
| Zsírtartalom | 7,8% |
| Cinktartalom | 157 mg/kg |
| Káliumtartalom | 0,89% |
| Fehérjék | 22,9% |
| Nyersrost | 2,6% |
| Nátrium | 0,32% |
| Réztartalom | 7,5 mg/kg |
| Kalcium | 0,74% |
| Vastartalom | 75,7 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak | 0,7% |
| Jódtartalom | 1,9 mg/kg |
| Foszfor | 0,58% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.1 kg |
| EAN vonalkód: | 052742040554 |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Időseknek |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Fő íz: | Csirke |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Állattípus: | KUTYA |
| Súly: | 12 kg |
| Az állat speciális igényei: | A gyomor-bél traktus akut és krónikus diszfunkciója, Az emésztőrendszer védelme |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Az emésztőrendszer védelme |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Gluténmentes: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Vitaminokat tartalmaz: | Béta-karotin, D3-vitamin, E-vitamin, C-vitamin, A-vitamin, L-karnitin |
| Magnéziumtartalom: | 0,09% |
| Durva hamu: | 5,3% |
| Mangántartalom: | 7,8 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 7,8% |
| Cinktartalom: | 157 mg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,89% |
| Fehérjék: | 22,9% |
| Nyersrost: | 2,6% |
| Nátrium: | 0,32% |
| Réztartalom: | 7,5 mg/kg |
| Kalcium: | 0,74% |
| Vastartalom: | 75,7 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,7% |
| Jódtartalom: | 1,9 mg/kg |
| Foszfor: | 0,58% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

