Heckler&Koch HK-USP 6 mm-es ASG pisztoly rugós kivitelben
Kód: STZASGWIA0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Heckler&Koch HK-USP 6 mm-es ASG pisztoly rugós kivitelben| Súly | 308 g |
| Hossz | 195 mm |
| A lövés típusa | Labda |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztetés | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag | Fém, Technopolimer |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| Súly: | 0.448 kg |
| EAN vonalkód: | 4000844492111 |
| Súly: | 308 g |
| Hossz: | 195 mm |
| A lövés típusa: | Labda |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag: | Fém, Technopolimer |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

