Headrush FRFR-GO - hordozható gitárerősítő
Kód: NGLHDRWZM0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Headrush FRFR-GO - hordozható gitárerősítő| Hangszórók száma | 2 |
| Terméktípus | Gitár oszlop |
| Fejhallgató frekvenciája | 75 - 20000 Hz |
| Maximális RMS kimeneti teljesítmény | 2 x 15 W |
| Szín | Fekete |
| Maximális hangnyomásszint | 109,4 dB |
| Teljes tartományú hangszóró átmérője | 7,62 cm (3") |
| Akkumulátor élettartama | 13 óra |
| Áramfogyasztás | 45 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 120/220 - 240 V |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Forrás típusa | Hálózati/akkumulátoros tápellátás |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Be/ki gomb | Igen |
| Ellenőrzés | Potenciométerek, gombok |
| Súly | 3,35 kg |
| Szélesség | 320 mm |
| Magasság | 184 mm |
| Mélység | 150 mm |
| AUX bemenet | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| 6,35 mm-es bemenet | 1 |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Bluetooth profilok | A2DP, AVRCP |
| 1/8" (3,5 mm) fejhallgató kimenetek | 1 |
| Bluetooth hatótávolság | 30,5 méter |
| Kimeneti teljesítmény | 1 |
| Minimális üzemi hőmérséklet | 0 °C |
| Érzékelő túlterhelés elleni védelem | Igen |
| Hővédelem | Igen |
| Maximális hőmérséklet | 45°C |
| A csomag tartalma | Felhasználói kézikönyv, Tápkábel, Erősítő x 1 cm |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a fedelet, áramütés veszélye áll fenn., Tartsa távol a készüléket víztől és túlzott páratartalomtól., Ne tegye ki magát hosszan tartó zajnak, mert halláskárosodást okozhat. |
| Anyag | MDF, Textil |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Amplifiers |
|---|---|
| Súly: | 4.43 kg |
| EAN vonalkód: | 694318026489 |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Terméktípus: | Gitár oszlop |
| Fejhallgató frekvenciája: | 75 - 20000 Hz |
| Maximális RMS kimeneti teljesítmény: | 2 x 15 W |
| Szín: | Fekete |
| Maximális hangnyomásszint: | 109,4 dB |
| Teljes tartományú hangszóró átmérője: | 7,62 cm (3") |
| Akkumulátor élettartama: | 13 óra |
| Áramfogyasztás: | 45 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 120/220 - 240 V |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Forrás típusa: | Hálózati/akkumulátoros tápellátás |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Ellenőrzés: | Potenciométerek, gombok |
| Súly: | 3,35 kg |
| Szélesség: | 320 mm |
| Magasság: | 184 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| AUX bemenet: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| 6,35 mm-es bemenet: | 1 |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Bluetooth profilok: | A2DP, AVRCP |
| 1/8" (3,5 mm) fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Bluetooth hatótávolság: | 30,5 méter |
| Kimeneti teljesítmény: | 1 |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | 0 °C |
| Érzékelő túlterhelés elleni védelem: | Igen |
| Hővédelem: | Igen |
| Maximális hőmérséklet: | 45°C |
| A csomag tartalma: | Felhasználói kézikönyv, Tápkábel, Erősítő x 1 cm |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a fedelet, áramütés veszélye áll fenn., Tartsa távol a készüléket a víztől és a túlzott nedvességtől., Ne tegye ki magát hosszan tartó zajnak, mert halláskárosodást okozhat. |
| Anyag: | MDF, Textil |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

