Havit W320 - 6 az 1-ben vezeték nélküli töltő, márvány
Kód: LADHAVSIC0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit W320 - 6 az 1-ben vezeték nélküli töltő, márvány| RGB háttérvilágítás | Igen |
| Óra funkció | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Terméktípus | Vezeték nélküli töltő |
| Teljes kimeneti teljesítmény | 15 W |
| Gyors töltés | Igen |
| Szélesség | 145 mm |
| Magasság | 73 mm |
| Mélység | 116 mm |
| Súly | 225 g |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-portok száma | 2 |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| USB A típusú portok száma | 1 |
| Maximális hőmérséklet | 45°C |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Márvány szín |
| Hangerőszabályzó | Gombok |
| Minimális üzemi hőmérséklet | 0 °C |
| Fényerő-szabályozás | Igen |
| Kijelző típusa | JÉG |
| A csomag tartalma | Töltő, USB-A - USB-C kábel |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag | ABS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.31 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119066628 |
| RGB háttérvilágítás: | Igen |
| Órafunkciók: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Terméktípus: | Vezeték nélküli töltő |
| Teljes kimeneti teljesítmény: | 15 W |
| Gyors töltés: | Igen |
| Szélesség: | 145 mm |
| Magasság: | 73 mm |
| Mélység: | 116 mm |
| Súly: | 225 g |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-portok száma: | 2 |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| USB A típusú portok száma: | 1 |
| Maximális hőmérséklet: | 45°C |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Márvány szín |
| Hangerőszabályzó: | Gombok |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | 0 °C |
| Fényerő-szabályozás: | Igen |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| A csomag tartalma: | Töltő, USB-A - USB-C kábel |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag: | ABS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

