Havit W3042 - multifunkcionális vezeték nélküli töltőállomás, fekete
Kód: LADHAVSIC0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit W3042 - multifunkcionális vezeték nélküli töltőállomás, fekete| Órafunkciók | Igen |
| Beépített éjszakai fény | Igen |
| Terméktípus | Vezeték nélküli töltő |
| Ébresztőóra | Igen |
| Teljes kimeneti teljesítmény | 15 W |
| Mélység | 86 mm |
| Szélesség | 215 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 253 g |
| USB-portok száma | 1 |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Hangerőszabályzó | Gombok |
| Szín | Fekete |
| Fényerő-szabályozás | Igen |
| A csomag tartalma | USB-C - A kábel, töltő |
| Figyelmeztetés | A termék olyan elemeket tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Kérjük, a megfelelő gyűjtőhelyeken dobja ki őket., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag | ABS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119066017 |
| Órafunkciók: | Igen |
| Beépített éjszakai fény: | Igen |
| Terméktípus: | Vezeték nélküli töltő |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Teljes kimeneti teljesítmény: | 15 W |
| Mélység: | 86 mm |
| Szélesség: | 215 mm |
| Magasság: | 80 mm |
| Súly: | 253 g |
| USB-portok száma: | 1 |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Hangerőszabályzó: | Gombok |
| Szín: | Fekete |
| Fényerő-szabályozás: | Igen |
| A csomag tartalma: | USB-C–A kábel, Töltő |
| Figyelmeztetés: | A termék elemeket tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Kérjük, a megfelelő gyűjtőhelyeken adja le őket., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag: | ABS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

