Havit W3041 - vezeték nélküli töltő 6 az 1-ben, fekete
Kód: LADHAVSIC0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit W3041 - vezeték nélküli töltő 6 az 1-ben, fekete| Óra funkció | Igen |
| Hőmérő | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Teljes kimeneti teljesítmény | 15 W |
| Szélesség | 155 mm |
| Magasság | 87 mm |
| Mélység | 95 mm |
| Súly | 609 g |
| USB-portok száma | 2 |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| USB A típusú portok száma | 1 |
| Hangerőszabályzó | Gombok |
| Szín | Fekete |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Fényerő-szabályozás | Igen |
| A csomag tartalma | Töltő |
| Anyag | ABS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.62 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119068554 |
| Órafunkciók: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Teljes kimeneti teljesítmény: | 15 W |
| Szélesség: | 155 mm |
| Magasság: | 87 mm |
| Mélység: | 95 mm |
| Súly: | 609 g |
| USB-portok száma: | 2 |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| USB A típusú portok száma: | 1 |
| Hangerőszabályzó: | Gombok |
| Szín: | Fekete |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Fényerő-szabályozás: | Igen |
| A csomag tartalma: | Töltő |
| Anyag: | ABS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

