Havit W3032 - 3 az 1-ben vezeték nélküli autós töltő, fekete
Kód: LADHAVSIC0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit W3032 - 3 az 1-ben vezeték nélküli autós töltő, fekete| Anyag | ABS |
| Szín | Fekete |
| Energiafogyasztás | 15 W |
| Magasság | 33 mm |
| Szélesség | 64 mm |
| Súly | 50 g |
| Mélység | 64 mm |
| Terméktípus | Autós töltő |
| Figyelmeztetés | Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében., A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket az áramütés veszélyének elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.156 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119065997 |
| Anyag: | ABS |
| Szín: | Fekete |
| Energiafogyasztás: | 15 W |
| Magasság: | 33 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Súly: | 50 g |
| Mélység: | 64 mm |
| Terméktípus: | Autós töltő |
| Figyelmeztetés: | Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében., A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

