Havit UC250 A-EU - GaN utazó töltő visszahúzható kábellel (fekete)
Kód: LADHAVSIC0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit UC250 A-EU - GaN utazó töltő visszahúzható kábellel (fekete)| Maximális teljesítmény | 35 W |
| Maximális kimeneti feszültség | 20 V |
| Minimális kimeneti feszültség | 5V |
| Kábelhossz | 0,7 méter |
| Gallium-nitrid (GaN) tranzisztorok | Igen |
| Szín | Fekete |
| Alapanyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Polikarbonát (PC) |
| Magasság | 92 mm |
| Súly | 150 g |
| Szélesség | 53 mm |
| Mélység | 53 mm |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| USB tápellátás | Igen |
| Gyorstöltési technológia | GaN |
| Töltő típusa | Belső |
| Kompatibilis töltő | Hordozható hangszóró, Okosóra, Fejhallgató, Telefon, Mobiltelefon, E-könyv olvasó |
| USB tápellátási verzió akár | 35 W |
| Gyors töltés | Igen |
| Áramvédelmi elemek | Túláram, Túlterhelés, Túlfeszültség, Túlmelegedés |
| USB Type-C portok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.158 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119037550 |
| Maximális teljesítmény: | 35 W |
| Maximális kimeneti feszültség: | 20V |
| Minimális kimeneti feszültség: | 5V |
| Kábelhossz: | 0,7 méter |
| Gallium-nitrid (GaN) tranzisztorok: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Polikarbonát (PC) |
| Magasság: | 92 mm |
| Súly: | 150 g |
| Szélesség: | 53 mm |
| Mélység: | 53 mm |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | GaN |
| Töltő típusa: | Belső |
| Kompatibilis töltő: | Hordozható hangszóró, Okosóra, Fejhallgatók, Telefon, Mobiltelefon, E-könyv olvasó |
| USB tápellátási verzió akár: | 35 W |
| Gyors töltés: | Igen |
| Áramvédelmi elemek: | Túláram, Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Túlmelegedés |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

