Havit UC20 - 65 W-os GaN háromportos utazó töltő, fekete
Kód: LADHAVSIC0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit UC20 - 65 W-os GaN háromportos utazó töltő, fekete| GaN technológia | Igen |
| Bemeneti frekvencia | 50/60Hz |
| Maximális teljesítmény | 65 W |
| Maximális kimeneti feszültség | 20 V |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Minimális kimeneti feszültség | 5V |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 39 mm |
| Súly | 126 g |
| Mélység | 33 mm |
| Magasság | 106,4 mm |
| A csomag tartalma | Töltő |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Kompatibilis töltő | Egyetemes |
| Töltő típusa | Belső |
| USB Type-C portok száma | 2 |
| Kimenetek száma | 3 kimenet/kimenet |
| USB A típusú portok száma | 1 |
| Figyelmeztetés | Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket., A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Ne használja a terméket nedves környezetben, hogy elkerülje a károsodást és a tűzveszélyt. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119067519 |
| GaN technológia: | Igen |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Maximális teljesítmény: | 65 W |
| Maximális kimeneti feszültség: | 20V |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Minimális kimeneti feszültség: | 5V |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 39 mm |
| Súly: | 126 g |
| Mélység: | 33 mm |
| Magasság: | 106,4 mm |
| A csomag tartalma: | Töltő |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Töltő típusa: | Belső |
| USB Type-C portok száma: | 2 |
| Kimenetek száma: | 3 kimenet/kimenet |
| USB A típusú portok száma: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket., A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

