Havit TW991 PRO (Space NC01T) - vezeték nélküli fülhallgató aktív zajszűréssel (sötétkék)
Kód: AKGHAVSBL0076
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit TW991 PRO (Space NC01T) - vezeték nélküli fülhallgató aktív zajszűréssel (sötétkék)| Magasság | 31,4 mm |
| Mélység | 23,4 mm |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 6.0 |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Szín | Gránát |
| Ajánlott felhasználás | Zene |
| Viselési stílus | A fülben |
| Gyermekeknek tervezve | Nem |
| Biztonsági figyelmeztetés | Ne használja hő vagy tűz közelében. Gyermekektől elzárva tartandó. Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében. |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 450mAh |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal) | 30 óra |
| Akkumulátor töltési ideje (töltőtok) | 2 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC-vel) | 5,5 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 7 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC nélkül) | 7 óra |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Zajszűrés típusa | Aktív |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Egységvezérlő | 1,2 cm |
| Mikrofon típusa | Beépített |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.11 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119093266 |
| Magasság: | 31,4 mm |
| Mélység: | 23,4 mm |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Szín: | Gránát |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Gyermekeknek tervezve: | Nem |
| Biztonsági figyelmeztetés: | Ne használja hő vagy tűz közelében. Gyermekektől elzárva tartandó. Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében. |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 450mAh |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal): | 30 óra |
| Akkumulátor töltési ideje (töltőtok): | 2 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC-vel): | 5,5 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 7 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC nélkül): | 7 óra |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Zajszűrés típusa: | Aktív |
| Egységvezérlő: | 1,2 cm |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

