Havit TW983 - vezeték nélküli fejhallgató (lila)
Kód: AKGHAVSBL0085
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit TW983 - vezeték nélküli fejhallgató (lila)| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szélesség | 19,5 mm |
| Mélység | 18,3 mm |
| A jobb fülhallgató súlya | 4,8 gramm |
| Töltőtok súlya | 34,7 g |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma) | 54,9 × 53 × 25,4 mm |
| Magasság | 34 mm |
| A bal fülhallgató súlya | 4,8 gramm |
| Bluetooth profilok | AVRCP, A2DP, HFP, HSP |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió | 6.0 |
| Viselési stílus | A fülben |
| Szín | Lila |
| Ajánlott felhasználás | Zene |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Gyermekeknek tervezve | Nem |
| Biztonsági figyelmeztetés | Ne használja hő vagy tűz közelében. Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében. Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 9 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 40mAh |
| Akkumulátor töltési ideje | 1 óra |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC nélkül) | 9 óra |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 400mAh |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Akkumulátor töltési ideje (töltőtok) | 1,5 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal) | 40,5 óra |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Impedancia | 16 ohm |
| Egységvezérlő | 1,3 cm |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Fejhallgató érzékenysége | 121,2 dB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.145 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119051075 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szélesség: | 19,5 mm |
| Mélység: | 18,3 mm |
| A jobb fülhallgató súlya: | 4,8 gramm |
| Töltőtok súlya: | 34,7 g |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | 54,9 × 53 × 25,4 mm |
| Magasság: | 34 mm |
| A bal fülhallgató súlya: | 4,8 gramm |
| Bluetooth profilok: | AVRCP, A2DP, HFP, HSP |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Szín: | Lila |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Gyermekeknek tervezve: | Nem |
| Biztonsági figyelmeztetés: | Ne használja hő vagy tűz közelében. Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében. Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 9 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 40mAh |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1 óra |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC nélkül): | 9 óra |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 400mAh |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Akkumulátor töltési ideje (töltőtok): | 1,5 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal): | 40,5 óra |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Impedancia: | 16 ohm |
| Egységvezérlő: | 1,3 cm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Fejhallgató érzékenysége: | 121,2 dB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

