Havit TW982 - TWS vezeték nélküli fejhallgató, kék
Kód: AKGHAVSBL0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit TW982 - TWS vezeték nélküli fejhallgató, kék| A jobb fülhallgató súlya | 3,9 g |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma) | 58 × 49,6 × 26,5 mm |
| A bal fülhallgató súlya | 3,9 g |
| Tok súlya | 35,8 g |
| Bluetooth hatótávolság | 10 méter |
| USB tápellátás | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, fülre helyezhető |
| Sütővezérlés típusa | Érintés |
| Szín | Kék |
| Viselési stílus | A fülben |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Ajánlott felhasználás | Hívások/zene |
| Beszélgetési idő | 4 óra |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 400mAh |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal) | 33 óra |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 7,5 óra |
| Akkumulátor töltési ideje | 1,5 óra |
| A csomag tartalma | Fejhallgató, Töltőtok |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő vagy láng közelében., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Érzékelő átmérője | 13 mm |
| Fejhallgató érzékenysége | 117 dB |
| Impedancia | 32 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofonok száma | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119077921 |
| A jobb fülhallgató súlya: | 3,9 g |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | 58 × 49,6 × 26,5 mm |
| A bal fülhallgató súlya: | 3,9 g |
| Tok súlya: | 35,8 g |
| Bluetooth hatótávolság: | 10 méter |
| USB tápellátás: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A füleken |
| Sütővezérlés típusa: | Érintés |
| Szín: | Kék |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Beszélgetési idő: | 4 óra |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 400mAh |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal): | 33 óra |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 7,5 óra |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,5 óra |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók, Töltőtok |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő- vagy lángforrások közelében., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Érzékelő átmérője: | 13 mm |
| Fejhallgató érzékenysége: | 117 dB |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofonok száma: | 1 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

