Havit TW970 - TWS vezeték nélküli fülhallgató (fehér)
Kód: AKGHAVSBL0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit TW970 - TWS vezeték nélküli fülhallgató (fehér)| Szélesség | 23 mm |
| Töltőtok súlya | 39 g |
| A jobb fülhallgató súlya | 4,2 gramm |
| Magasság | 35,2 mm |
| A bal fülhallgató súlya | 4,2 gramm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma) | 60,4 × 53 × 32,9 mm |
| Mélység | 21,2 mm |
| Frekvenciaátvitel (zenei mód) | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth profilok | A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Csatlakozási technológia | Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Késleltetés | 18 ms |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Piacterület | Végfelhasználó |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Szín | Fehér |
| Ajánlott felhasználás | Játék |
| Játékmód | Igen |
| Viselési stílus | A fülben |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 45mAh |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 400mAh |
| Bemeneti feszültség (töltőtok) | 5V |
| Akkumulátor töltési ideje (töltőtok) | 2 óra |
| Beszélgetési idő | 4 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal) | 24 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 6 óra |
| Akkumulátor töltési ideje | 1,5 óra |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 45mAh |
| Impedancia | 16 ohm |
| Egységvezérlő | 1,3 cm |
| Szerelők száma | 2 |
| Fejhallgató érzékenysége | 121,5 dB |
| Mikrofon típusa | Beépített |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.145 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119079345 |
| Szélesség: | 23 mm |
| Töltőtok súlya: | 39 g |
| A jobb fülhallgató súlya: | 4,2 gramm |
| Magasság: | 35,2 mm |
| A bal fülhallgató súlya: | 4,2 gramm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | 60,4 × 53 × 32,9 mm |
| Mélység: | 21,2 mm |
| Frekvenciaátvitel (zenei mód): | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth profilok: | A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Csatlakozási technológia: | Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Késleltetés: | 18 ms |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Piacterület: | Végfelhasználó |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Ajánlott felhasználás: | Játék |
| Játékmód: | Igen |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 45mAh |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 400mAh |
| Bemeneti feszültség (töltőtok): | 5V |
| Akkumulátor töltési ideje (töltőtok): | 2 óra |
| Beszélgetési idő: | 4 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal): | 24 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 6 óra |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,5 óra |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 45mAh |
| Impedancia: | 16 ohm |
| Egységvezérlő: | 1,3 cm |
| Szerelők száma: | 2 |
| Fejhallgató érzékenysége: | 121,5 dB |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

