Havit TW969 - TWS vezeték nélküli fejhallgató, fekete
Kód: AKGHAVSBL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit TW969 - TWS vezeték nélküli fejhallgató, fekete| A jobb fülhallgató súlya | 3,7 g |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma) | 48 × 48 × 29,5 |
| A bal fülhallgató súlya | 3,7 g |
| Tok súlya | 30 g |
| Bluetooth hatótávolság | 15 méter |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, fülbe helyezhető |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Viselési stílus | Fejhallgatók |
| Ajánlott felhasználás | Hívások/zene |
| Szín | Fekete |
| Sütővezérlés típusa | Érintés |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 300mAh |
| Akkumulátor töltési ideje | 1,5 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal) | 23 óra |
| Beszélgetési idő | 5 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 7 óra |
| A csomag tartalma | Fejhallgató, Töltőtok |
| Figyelmeztetés | Ne használja hő- vagy lángforrások közelében. |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia | 32 ohm |
| Érzékelő átmérője | 8 mm |
| Késleltetés | 60 ms |
| Fejhallgató érzékenysége | 102 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Mikrofonok száma | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.105 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119067991 |
| A jobb fülhallgató súlya: | 3,7 g |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | 48 × 48 × 29,5 |
| A bal fülhallgató súlya: | 3,7 g |
| Tok súlya: | 30 g |
| Bluetooth hatótávolság: | 15 méter |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A fülekben |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Viselési stílus: | Fejhallgatók |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Szín: | Fekete |
| Sütővezérlés típusa: | Érintés |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 300mAh |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,5 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal): | 23 óra |
| Beszélgetési idő: | 5 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 7 óra |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók, Töltőtok |
| Figyelmeztetés: | Ne használja hő- vagy lángforrások közelében. |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Érzékelő átmérője: | 8 mm |
| Késleltetés: | 60 ms |
| Fejhallgató érzékenysége: | 102 dB |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

