Havit TW958 Pro - TWS vezeték nélküli fejhallgató, fekete
Kód: AKGHAVSBL0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit TW958 Pro - TWS vezeték nélküli fejhallgató, fekete| Tok súlya | 37 gramm |
| A bal fülhallgató súlya | 5 gramm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma) | 60 × 52 × 27 mm |
| A jobb fülhallgató súlya | 5 gramm |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth hatótávolság | 10 méter |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Bluetooth | Igen |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, fülbe helyezhető |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Ajánlott felhasználás | Hívások/zene |
| Viselési stílus | Fejhallgatók |
| Szín | Fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX4 |
| Sütővezérlés típusa | Érintés |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 7 óra |
| Tok töltési ideje | 2 óra |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Beszélgetési idő | 5 óra |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 500mAh |
| Akkumulátor töltési ideje | 1,5 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC-vel) | 6 óra |
| A csomag tartalma | Fejhallgató, Töltőtok |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő vagy láng közelében., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Aktív zajszűrés | Igen |
| Késleltetés | 55 ms |
| Impedancia | 32 ohm |
| Fejhallgató érzékenysége | 93 dB |
| Érzékelő átmérője | 10 mm |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.115 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119088200 |
| Tok súlya: | 37 g |
| A bal fülhallgató súlya: | 5 gramm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | 60 × 52 × 27 mm |
| A jobb fülhallgató súlya: | 5 gramm |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth hatótávolság: | 10 méter |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Bluetooth: | Igen |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A fülekben |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Viselési stílus: | Fejhallgatók |
| Szín: | Fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX4 |
| Sütővezérlés típusa: | Érintés |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 7 óra |
| Tok töltési ideje: | 2 óra |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Beszélgetési idő: | 5 óra |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 500mAh |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,5 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC-vel): | 6 óra |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók, Töltőtok |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő- vagy lángforrások közelében., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Aktív zajszűrés: | Igen |
| Késleltetés: | 55 ms |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Fejhallgató érzékenysége: | 93 dB |
| Érzékelő átmérője: | 10 mm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

