Havit TW956 - TWS vezeték nélküli fejhallgató (fekete)
Kód: AKGHAVSBL0057
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit TW956 - TWS vezeték nélküli fejhallgató (fekete)| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma) | 60,3 × 49,28 × 27 mm |
| A jobb fülhallgató súlya | 4,5 gramm |
| A bal fülhallgató súlya | 4,5 gramm |
| Töltőtok súlya | 44 g |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Szín | Fekete |
| Ajánlott felhasználás | Hívások/zene |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Viselési stílus | A fülben |
| Piacterület | Végfelhasználó |
| Gyermekeknek tervezve | Nem |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 500mAh |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 50mAh |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 7 óra |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 50mAh |
| Beszélgetési idő | 5 óra |
| Impedancia | 32 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Egységvezérlő | 1 cm |
| Mikrofon típusa | Beépített |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.145 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119070335 |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | 60,3 × 49,28 × 27 mm |
| A jobb fülhallgató súlya: | 4,5 gramm |
| A bal fülhallgató súlya: | 4,5 gramm |
| Töltőtok súlya: | 44 g |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Szín: | Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Piacterület: | Végfelhasználó |
| Gyermekeknek tervezve: | Nem |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 500mAh |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 50mAh |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 7 óra |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 50mAh |
| Beszélgetési idő: | 5 óra |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Egységvezérlő: | 1 cm |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

