Havit TW915E - TWS vezeték nélküli fejhallgató (fekete)
Kód: AKGHAVSBL0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit TW915E - TWS vezeték nélküli fejhallgató (fekete)| A jobb fülhallgató súlya | 3,7 g |
| Magasság | 29 mm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma) | 68 × 48 × 28 mm |
| Mélység | 21 mm |
| A bal fülhallgató súlya | 3,7 g |
| Szélesség | 23 mm |
| Töltőtok súlya | 36 gramm |
| Frekvenciaátvitel (zenei mód) | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozási technológia | Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Piacterület | Végfelhasználó |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX5 |
| Kültéri használatra alkalmas | Igen |
| Viselési stílus | A fülben |
| Gyermekeknek tervezve | Nem |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Ajánlott felhasználás | Hívások/zene |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 400mAh |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 40mAh |
| Beszélgetési idő | 7 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal) | 24 óra |
| Akkumulátor töltési ideje (töltőtok) | 1,5 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 8 óra |
| Akkumulátor töltési ideje | 0,75 óra |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Egységvezérlő | 1 cm |
| Szerelők száma | 2 |
| Mikrofon típusa | Beépített |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119041601 |
| A jobb fülhallgató súlya: | 3,7 g |
| Magasság: | 29 mm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | 68 × 48 × 28 mm |
| Mélység: | 21 mm |
| A bal fülhallgató súlya: | 3,7 g |
| Szélesség: | 23 mm |
| Töltőtok súlya: | 36 gramm |
| Frekvenciaátvitel (zenei mód): | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Piacterület: | Végfelhasználó |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX5 |
| Kültéri használatra alkalmas: | Igen |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Gyermekeknek tervezve: | Nem |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Szín: | Fekete |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 400mAh |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 40mAh |
| Beszélgetési idő: | 7 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal): | 24 óra |
| Akkumulátor töltési ideje (töltőtok): | 1,5 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 8 óra |
| Akkumulátor töltési ideje: | 0,75 óra |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Egységvezérlő: | 1 cm |
| Szerelők száma: | 2 |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

