Havit töltőkészlet
Kód: LADHAVSIC0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit töltőkészlet| LED-jelzők | Igen |
| Kompatibilis töltő | Egyetemes |
| Anyag | ABS |
| Arc | Téglalap |
| Szín | Szürke, Fekete |
| Mélység | 10 mm |
| Szélesség | 63 mm |
| Magasság | 103 mm |
| Kábelhossz | 1 méter |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Töltés Mini USB-n keresztül | Igen |
| USB Type-C portok száma | 2 |
| USB 3.0 portok száma | 1 |
| Akkumulátor kapacitása | 5000mAh |
| Töltési forrás | USB |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Figyelmeztetés | A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket az áramütés veszélye miatt., Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119079420 |
| LED-jelzők: | Igen |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Anyag: | ABS |
| Arc: | Téglalap |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Mélység: | 10 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Magasság: | 103 mm |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Töltés Mini USB-n keresztül: | Igen |
| USB Type-C portok száma: | 2 |
| USB 3.0 portok száma: | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Töltési forrás: | USB |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Figyelmeztetés: | A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket., Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

