Havit Space S1 - vezeték nélküli Bluetooth fejhallgató zajcsökkentéssel (ezüst)
Kód: AKGHAVSBL0065
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit Space S1 - vezeték nélküli Bluetooth fejhallgató zajcsökkentéssel (ezüst)| Szélesség | 172,2 mm |
| Mélység | 79,2 mm |
| Magasság | 200,7 mm |
| Súly | 258 g |
| Bluetooth-verzió | 6.0 |
| Bluetooth | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Bluetooth profilok | ATT, GATT, A2DP, HFP, GAP, AVRCP, SPP, AVCTP, L2CAP, SDP, AVDTP |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Szín | Ezüst |
| Piacterület | Végfelhasználó |
| Ajánlott felhasználás | Játék |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Kültéri használatra alkalmas | Igen |
| Csuklós | Nem |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Gyermekeknek tervezve | Nem |
| Akkumulátor kapacitása | 800mAh |
| Bemeneti feszültség (fejhallgató) | 5V |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC nélkül) | 100 óra |
| Beszélgetési idő | 72 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 100 óra |
| Bemeneti áram (fejhallgató) | 1 A |
| Akkumulátor töltési ideje | 2 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC-vel) | 72 óra |
| Zajcsökkentési szint | Akár 45 dB |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Impedancia | 32 ohm |
| Fejhallgató érzékenysége | 120dB |
| Zajszűrés típusa | Aktív |
| Egységvezérlő | 4 cm |
| Fejhallgató frekvenciája | 20–40000 Hz |
| Mikrofonok száma | 5 |
| Mikrofon zajszűrése | Igen |
| Mikrofon típusa | Beépített |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119093488 |
| Szélesség: | 172,2 mm |
| Mélység: | 79,2 mm |
| Magasság: | 200,7 mm |
| Súly: | 258 g |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Bluetooth profilok: | ATT, GATT, A2DP, HFP, RÉS, AVRCP, SPP, AVCTP, L2CAP, SDP, AVDTP |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Szín: | Ezüst |
| Piacterület: | Végfelhasználó |
| Ajánlott felhasználás: | Játék |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Kültéri használatra alkalmas: | Igen |
| Csuklós: | Nem |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Gyermekeknek tervezve: | Nem |
| Akkumulátor kapacitása: | 800mAh |
| Bemeneti feszültség (fejhallgató): | 5V |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC nélkül): | 100 óra |
| Beszélgetési idő: | 72 óra |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 100 óra |
| Bemeneti áram (fejhallgató): | 1 A |
| Akkumulátor töltési ideje: | 2 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC-vel): | 72 óra |
| Zajcsökkentési szint: | Akár 45 dB |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Fejhallgató érzékenysége: | 120dB |
| Zajszűrés típusa: | Aktív |
| Egységvezérlő: | 4 cm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20–40000 Hz |
| Mikrofonok száma: | 5 |
| Mikrofon zajszűrése: | Igen |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

