Havit SK833BT - vezeték nélküli bluetooth hangszóró, fekete
Kód: AKGHAVGLO0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit SK833BT - vezeték nélküli bluetooth hangszóró, fekete| Akkumulátor üzemideje (max.) | 10 óra |
| Kimeneti feszültség | 5V |
| Akkumulátor töltési ideje | 4 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Akkumulátor feszültsége | 7,4 V |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX6 |
| Terméktípus | Sztereó hordozható hangszóró |
| Vízállóság | Igen |
| Szín | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Hangerőszabályzó | Gombok, Igen |
| RGB háttérvilágítás | Igen |
| RMS teljesítmény | 2 x 10 W |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia | Igen |
| Súly | 955 g |
| Mélység | 102 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 102 mm |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth hatótávolság | 10 méter |
| Töltés USB-n keresztül | Igen |
| USB-portok száma | 1 |
| Bluetooth | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | Külső TF memóriakártya |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| A csomag tartalma | 1 db hangszóró, 1 db USB Type-C kábel |
| Figyelmeztetés | A termék olyan elemeket tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Kérjük, a megfelelő gyűjtőhelyeken dobja ki őket. Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag | Textil, ABS |
| Érzékelő átmérője | 58 mm |
| Hangszórók száma | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| Súly: | 1.135 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119066406 |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 10 óra |
| Kimeneti feszültség: | 5V |
| Akkumulátor töltési ideje: | 4 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Akkumulátor feszültsége: | 7,4 V |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX6 |
| Terméktípus: | Sztereó hordozható hangszóró |
| Vízállóság: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Hangerőszabályzó: | Gombok, Igen |
| RGB háttérvilágítás: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 2 x 10 W |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia: | Igen |
| Súly: | 955 g |
| Mélység: | 102 mm |
| Magasság: | 200 mm |
| Szélesség: | 102 mm |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth hatótávolság: | 10 méter |
| Töltés USB-n keresztül: | Igen |
| USB-portok száma: | 1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Külső TF memóriakártya |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| A csomag tartalma: | 1 hangszóró, 1 db USB Type-C kábel |
| Figyelmeztetés: | A termék elemeket tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Kérjük, a megfelelő gyűjtőhelyeken adja le őket., Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag: | Textil, ABS |
| Érzékelő átmérője: | 58 mm |
| Hangszórók száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

