Havit SK800BT - vezeték nélküli bluetooth hangszóró, fekete
Kód: AKGHAVGLO0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit SK800BT - vezeték nélküli bluetooth hangszóró, fekete| Akkumulátor üzemideje (max.) | 6 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 900mAh |
| Akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Beszélgetési idő | 6 óra |
| Akkumulátor töltési ideje | 4 óra |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Terméktípus | Sztereó hordozható hangszóró |
| Szín | Fekete |
| Hangerőszabályzó | Gombok |
| Vízállóság | Nem |
| Bekapcsolásjelző fény | Igen |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia | Igen |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Mélység | 64 mm |
| Magasság | 68 mm |
| Szélesség | 96 mm |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| AUX bemenet | Igen |
| Bluetooth hatótávolság | 10 méter |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-portok száma | 2 |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Hangasszisztens | Igen |
| FM-rádió | Nem |
| A csomag tartalma | 1 db audiokábel, 1 db hangszóró, USB-kábel |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag | ABS |
| Hangszórók száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| Súly: | 0.29 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119029999 |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 6 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 900mAh |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,7 V |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Beszélgetési idő: | 6 óra |
| Akkumulátor töltési ideje: | 4 óra |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Terméktípus: | Sztereó hordozható hangszóró |
| Szín: | Fekete |
| Hangerőszabályzó: | Gombok |
| Vízállóság: | Nem |
| Bekapcsolásjelző fény: | Igen |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Mélység: | 64 mm |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 96 mm |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| AUX bemenet: | Igen |
| Bluetooth hatótávolság: | 10 méter |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-portok száma: | 2 |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Hangasszisztens: | Igen |
| FM-rádió: | Nem |
| A csomag tartalma: | 1x audiokábel, 1 hangszóró, USB-kábel |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag: | ABS |
| Hangszórók száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

