Green Cell INV12 zdroj/transformátor Auto 3000 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell INV12 zdroj/transformátor Auto 3000 W Černá| Efektivita | 85% |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Prvky ochrany napájení | Přehřívání, Zkrat |
| Výstupní výkon | 3000 W |
| Proud | DC-to-AC |
| Nastavitelné výstupní napětí | Ne |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Účel | Univerzální |
| Počet portů USB | 1 |
| Typ napájení | Auto |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 93 mm |
| Hmotnost | 5,13 kg |
| Výška | 209 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | DC |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| Súly: | 5.33 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719427916 |
| Hatékonyság: | 85% |
| Kimeneti feszültség: | 230V |
| Áramvédelmi elemek: | Túlmelegedés, Rövidzár |
| Kimeneti teljesítmény: | 3000 W |
| Jelenlegi: | DC-AC |
| Állítható kimeneti feszültség: | Nem |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Cél: | Egyetemes |
| USB-portok száma: | 1 |
| Tápegység típusa: | Autó |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Beépített ventilátor: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 93 mm |
| Súly: | |
| Magasság: | 209 mm |
| Szélesség: | 370 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | DC |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

