Green Cell INV08 zdroj/transformátor Venkovní 1000 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell INV08 zdroj/transformátor Venkovní 1000 W Černá| Typ napájení | Venkovní |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Vstupní proud | 30 A |
| Účel | Měnič do auta |
| Výstupní výkon | 1000 W |
| Proud | DC-to-AC |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Maximální příkon | 2000 W |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 78 mm |
| Výška | 135 mm |
| Šířka | 264 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Výrobek nesmí být likvidován do běžného odpadkového koše. Musí být zlikvidován odbornou likvidací v souladu s místními předpisy., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů ohně nebo vysokých teplot., Zabraňte kontaktu s očima a kůží; v případě zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| Súly: | 1.98 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719427879 |
| Typ napájení: | Venkovní |
| Výstupní napětí: | 230 V |
| Vstupní napětí: | 12 V |
| Vstupní proud: | 30 A |
| Účel: | Měnič do auta |
| Výstupní výkon: | 1000 W |
| Proud: | DC-to-AC |
| Výstupní frekvence: | 50 Hz |
| Vstupní frekvence: | 50 Hz |
| Maximální příkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 78 mm |
| Výška: | 135 mm |
| Šířka: | 264 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Výrobek nesmí být likvidován do běžného odpadkového koše. Musí být zlikvidován odbornou likvidací v souladu s místními předpisy., Nepoužívejte v blízkosti zdrojů ohně nebo vysokých teplot., Zabraňte kontaktu s očima a kůží; v případě zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

