Goodram UDIMM ECC 8GB 1Rx8 3200MHz PC4-25600 W-MEM3200E4S88G
Kód: PSEGORDR40006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram UDIMM ECC 8GB 1Rx8 3200MHz PC4-25600 W-MEM3200E4S88G| Memóriaformátum | UDIMM ECC |
| Belső memória | 8 GB |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Chipszervezés | 1Rx8 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DDR4 memory |
|---|---|
| Súly: | 0.028 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267962442 |
| Memóriaformátum: | UDIMM ECC |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Chipszervezés: | 1Rx8 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

