Goodram UDIMM ECC 8GB 1Rx8 2666MHz PC4-21300 W-MEM2666E4S88G
Kód: PSEGORDR40007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram UDIMM ECC 8GB 1Rx8 2666MHz PC4-21300 W-MEM2666E4S88G| Memória rangsor | 1 |
| ECC | Igen |
| Memóriaformátum | UDIMM ECC |
| CAS-késés | 19 |
| Memóriafrekvencia | 2666 MHz |
| Belső memória | 8 GB |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Moduláris konfiguráció | 1024M x 72 |
| Chipszervezés | 1Rx8 |
| ECC a fedélzeten | Nem |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 100 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–85 °C |
| Figyelmeztetés | Száraz helyen, hőforrásoktól és közvetlen napfénytől távol tárolandó., Ne dobja a háztartási hulladékba. Ez a termék különleges ártalmatlanítást igényel., Kerülje az elektronikus eszközökkel való közvetlen érintkezést az elektrosztatikus kisülés okozta károsodás elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DDR4 memory |
|---|---|
| Súly: | 0.028 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267941898 |
| Memória rangsor: | 1 |
| ECC: | Igen |
| Memóriaformátum: | UDIMM ECC |
| CAS-késés: | 19 |
| Memóriafrekvencia: | 2666 MHz |
| Belső memória: | 8 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Moduláris konfiguráció: | 1024M x 72 |
| Chipszervezés: | 1Rx8 |
| ECC a fedélzeten: | Nem |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 100 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0 - 85 °C |
| Figyelmeztetés: | Száraz helyen, hőforrásoktól és közvetlen napfénytől távol tárolandó., Ne dobja a háztartási hulladékba. Ez a termék különleges ártalmatlanítást igényel., Kerülje az elektronikus eszközökkel való közvetlen érintkezést az elektrosztatikus kisülés okozta károsodás elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

