Gigabyte X870E AORUS PRO
Kód: PLYGIGAM50041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gigabyte X870E AORUS PRO| Podporované patice procesorů | Zásuvka AM5 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 256 GB |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Model řadiče WLAN | Qualcomm QCNCM865 |
| Bluetooth | Ano |
| Řadič LAN | Realtek RTL8125 |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220 |
| Sledování stavu počítače | Napětí, Teplota, Ventilátor |
| Typ základní desky | ATX |
| Barva | Bílá |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 x64 |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Čipset základní desky | AMD X870E |
| Výška | 35 mm |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,74 kg |
| Šířka balení | 345 mm |
| Hloubka balení | 294 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Hmotnost | 2,4 kg |
| Podporované frekvence paměti | 4800, 8200, 6200, 6400, 6600, 8000, 6800, 7800, 4400 MHz, 6000, 5600, 7000, 7600 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Maximální vnitřní paměť | 256 GB |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 8200 MHz |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Kompatibilita s ECC | Non-ECC |
| Maximální množství interní paměti na slot | 64 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Kapacity podporovaných paměťových modulů | 1GB, 8GB, 32GB, 24GB, 4GB, 2GB, 12GB |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Typ baterie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2), CR2032 |
| Počet článků baterie | 1 |
| Hmotnost baterie | 3 g |
| Hmotnost lithia na baterii | 0,07 g |
| Včetně šroubů | Ano |
| Včetně antény | Ano |
| Baterie | Ano |
| Přibalený software | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Země původu | Čína |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 kusů |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x4 | 2 |
| 1. největší velikost klíče M.2 | 25110 |
| 2. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 5.0 |
| 4. největší velikost klíče M.2 | 22110 |
| Počet slotů M.2 (M) | 4 |
| 3. největší velikost klíče M.2 | 22110 |
| 3. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 5.0 |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 5.0 |
| 4. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| 2. největší velikost klíče M.2 | 22110 |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Úrovně RAID | 0, 10, 1 |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 2 |
| Tlačítko na vymazání CMOS | Ano |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Verze DMI | 2.7 |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Audio konektor | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 6 |
| Počet RGB LED konektorů | 4 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové) | 1 |
| Počet konektorů vodního čerpadla | 2 |
| Počet konektorů ventilátoru CPU | 1 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2×2 | 1 |
| Výstupní port S/PDIF | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB4 Gen 2×2 | 2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Anténní jack WiFi-AP | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 3 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 2.325 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331864866 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM5 foglalat |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 256 GB |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat, AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Qualcomm QCNCM865 |
| Bluetooth: | Igen |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8125 |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hangchip: | Realtek ALC1220 |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Feszültség, Hőmérséklet, Ventilátor |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Szín: | Fehér |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 x64 |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD X870E |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,74 kg |
| Csomag szélessége: | 345 mm |
| Csomagolási mélység: | 294 mm |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Súly: | 2,4 kg |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4800, 8200, 6200, 6400, 6600, 8000, 6800, 7800, 4400 MHz, 6000, 5600, 7000, 7600 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Támogatott memória órajel (max.): | 8200 MHz |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| Maximális belső memória foglalatonként: | 64 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Támogatott memóriamodul-kapacitások: | 1 GB, 8 GB, 32 GB, 24 GB, 4 GB, 2 GB, 12 GB |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-mangán-dioxid (LiMnO2), CR2032 |
| Akkumulátorcellák száma: | 1 |
| Akkumulátor súlya: | 3G |
| Lítium tömeg akkumulátoronként: | 0,07 g |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Antenna mellékelve: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | Norton® Internet Security (OEM verzió) LAN sávszélesség-kezelő szoftver |
| Származási ország: | Kína |
| Mennyiség szállítókartononként: | 1 darab |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| PCI Express x4 bővítőhelyek: | 2 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 25110 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 5.0 |
| 4. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 22110 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 4 |
| 3. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 22110 |
| 3. generációs PCI Express M.2: | 5.0 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 5.0 |
| 4. generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 22110 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| RAID-szintek: | 0, 10, 1 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 2 |
| CMOS törlés gomb: | Igen |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| DMI verzió: | 2.7 |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| Audio csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 6 |
| RGB LED csatlakozók száma: | 4 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 1 |
| Vízpumpa csatlakozók száma: | 2 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2×2 csatlakozók: | 1 |
| S/PDIF kimeneti port: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| 2 db USB4 Gen 2 port: | 2 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| WiFi AP antenna csatlakozó: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

