GIGABYTE UD850GM PG5 V2 ICE tápegység 850 W 20+4 tűs ATX ATX Fehér
Kód: ZDLGIGOBU0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE UD850GM PG5 V2 ICE tápegység 850 W 20+4 tűs ATX ATX Fehér| Teljesítménytényező | 0,9 |
| Maximális kimeneti áram (-12 V) | 0,3 A |
| Hatékonyság | 90% |
| Megőrzési időszak | 16 ms |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Aktív |
| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 20 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Kombinált teljesítmény (-12 V) | 3,6 W |
| Bemeneti áram | 12 - 6,5 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V) | 105 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 20 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 3 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb) | 15 W |
| Teljes energiafogyasztás | 850 W |
| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés, Túlfeszültség, Alulfeszültség, Túláram, Rövidzárlat, Túlmelegedés |
| Kombinált teljesítmény (+5 V) | 105 W |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 86 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Súly | 2,4 kg |
| Csomag szélessége | 618 mm |
| Csomag magassága | 211 mm |
| Csomagolási mélység | 269 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,56 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Alaplap tápcsatlakozója | 20+4 tűs ATX alaplap |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 4 |
| SATA tápcsatlakozók száma | 8 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 3 |
| Kábelezés típusa | Teljesen moduláris |
| Perifériás (Molex) kábel hossza | 500, 150 |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| PCI Express csatlakozó | Igen |
| CPU tápkábel hossza | 65 cm |
| PCI Express tápkábel hossza | 60 cm |
| Floppy meghajtó tápcsatlakozója | 1 |
| SATA tápkábel hossza | 150, 600 mm |
| PCI Express tápcsatlakozók (12+4 tűs) | 1 |
| Alaplap tápkábel hossza | 61 cm |
| EPS csatlakozók száma | 2 |
| PCI Express tápcsatlakozó kábelhossz (12+4 tűs) | 700 mm |
| 80PLUS minősítés | 80+ arany |
| PSU formátum | ATX |
| ATX verzió | 3.1 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 100 000 óra |
| Cél | PC |
| Csapágy típusa | HYB |
| Jótállási időszak | 10 év(ek) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.445 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331556457 |
| Teljesítménytényező: | 0,9 |
| Maximális kimeneti áram (-12 V): | 0,3 A |
| Hatékonyság: | 90% |
| Megőrzési időszak: | 16 ms |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Kombinált teljesítmény (-12 V): | 3,6 W |
| Bemeneti áram: | 12 - 6,5 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 105 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 3 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 15 W |
| Teljes energiafogyasztás: | 850 W |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Alacsony feszültség, Túláram, Rövidzár, Túlmelegedés |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 105 W |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Súly: | 2,4 kg |
| Csomag szélessége: | 618 mm |
| Csomag magassága: | 211 mm |
| Csomagolási mélység: | 269 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,56 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 4 |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 8 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 3 |
| Kábelezés típusa: | Teljesen moduláris |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 500, 150 |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| CPU tápkábel hossza: | 65 cm |
| PCI Express tápkábel hossza: | 60 cm |
| Floppy meghajtó tápcsatlakozója: | 1 |
| SATA tápkábel hossza: | 150, 600 mm |
| PCI Express tápcsatlakozók (12+4 tűs): | 1 |
| Alaplap tápkábel hossza: | 61 cm |
| EPS csatlakozók száma: | 2 |
| PCI Express tápcsatlakozó kábelhossz (12+4 tűs): | 700 mm |
| 80PLUS minősítés: | 80+ arany |
| PSU formátum: | ATX |
| ATX verzió: | 3.1 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| Cél: | PC |
| Csapágy típusa: | HYB |
| Jótállási időszak: | 10 év(ek) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

