GIGABYTE UD750GM PG5 V2 ICE tápegység 750 W 20+4 tűs ATX ATX Fehér
Kód: ZDLGIGOBU0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE UD750GM PG5 V2 ICE tápegység 750 W 20+4 tűs ATX ATX Fehér| Áramvédelmi elemek | OCP, OPP, UVP, OTP, SCP, OVP |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 20A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 20A |
| Kombinált teljesítmény (+12 V) | 750 W |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Aktív |
| Maximális kimeneti áram (+12 V) | 70,8 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 3 A |
| Teljesítménytényező | 0,9 |
| Hatékonyság | 90% |
| Megőrzési időszak | 16 ms |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb) | 15 W |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V) | 105 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti áram | 15 - 6,5 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 V) | 105 W |
| Teljes energiafogyasztás | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szín | Fehér |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Magasság | 86 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Mélység | 140 mm |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 4 |
| Alaplap tápcsatlakozója | 20+4 tűs ATX alaplap |
| SATA tápcsatlakozók száma | 8 |
| PCI Express csatlakozó | Igen |
| Alaplap tápkábel hossza | 61 cm |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| Kábelezés típusa | Teljesen moduláris |
| EPS csatlakozók száma | 2 |
| PCI Express tápcsatlakozó kábelhossz (12+4 tűs) | 700 mm |
| PCI Express tápcsatlakozók (12+4 tűs) | 1 |
| 80PLUS minősítés | 80+ arany |
| PSU formátum | ATX |
| ATX verzió | 3.1 |
| Cél | PC |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 100 000 óra |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331556310 |
| Áramvédelmi elemek: | OCP, OPP, UVP, Egyszeri jelszó, SCP, ÁLLATORVOS |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Kombinált teljesítmény (+12 V): | 750 W |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Maximális kimeneti áram (+12 V): | 70,8 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 3 A |
| Teljesítménytényező: | 0,9 |
| Hatékonyság: | 90% |
| Megőrzési időszak: | 16 ms |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 15 W |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 105 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti áram: | 15 - 6,5 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 105 W |
| Teljes energiafogyasztás: | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fehér |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 4 |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 8 |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| Alaplap tápkábel hossza: | 61 cm |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| Kábelezés típusa: | Teljesen moduláris |
| EPS csatlakozók száma: | 2 |
| PCI Express tápcsatlakozó kábelhossz (12+4 tűs): | 700 mm |
| PCI Express tápcsatlakozók (12+4 tűs): | 1 |
| 80PLUS minősítés: | 80+ arany |
| PSU formátum: | ATX |
| ATX verzió: | 3.1 |
| Cél: | PC |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

