Gigabyte Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16GB (GV-R9070XTGAMING OC-16GD)
Kód: VGAGIGATI0333
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gigabyte Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16GB (GV-R9070XTGAMING OC-16GD)| CUDA | Ne |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Takt procesoru | 2520 MHz |
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 9070 XT |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Doplňkové napájení konektorů | 3x 8-pin |
| Minimální systémové napájení | 850 W |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Hloubka | 132 mm |
| Výška | 56 mm |
| Délka | 288 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Verze DisplayPortu | 2.1a |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Rychlost přenosu dat | 20 Gbit/s |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Dvojité DVI | Ne |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Dodávané kabely | Výkon |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics cards ( ATI ) |
|---|---|
| Súly: | 1.728 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331355524 |
| CUDA: | Nem |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Processzor órajelsebessége: | 2520 MHz |
| Grafikus processzor család: | AMD |
| Típus: | Radeon RX 9070 XT |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 3x 8 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 850 W |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Mélység: | 132 mm |
| Magasság: | 56 mm |
| Hossz: | 288 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-verzió: | 2.1a |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Adatátviteli sebesség: | 20 Gbps |
| Memóriabusz: | 256 bit |
| Kettős DVI: | Nem |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | Teljesítmény |
| Mennyiség szállítókartononként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

