GIGABYTE P650SS napájecí zdroj 650 W 20+4 pin ATX ATX Černá
Kód: ZDLGIGOBU0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE P650SS napájecí zdroj 650 W 20+4 pin ATX ATX Černá| Maximální výstupní proud (-12 V) | 0,3 A |
| Celkový příkon | 650 W |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Maximální výstupní proud (+5 V) | 20 A |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V) | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 100 W |
| Faktor síly | 0,9 |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3,6 W |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb) | 3 A |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Vstupní proud | 6.3 A |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 100 W |
| Vstupní střídavé napětí | 155-240 V |
| Prvky ochrany napájení | Zkrat, Podpětí, Přepětí, Nadměrná zátěž |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Umístění větráku | Vršek |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Výška | 86 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Míra šumu (normální režim, 50 %) | 29 dB |
| Míra šumu (tichý režim, 30 %) | 20 dB |
| Míra šumu (režim plné zátěže, 100 %) | 39 dB |
| Správa napájení | Ano |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 500, 120 mm |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 60 cm |
| CPU P4 konektor (4pin) | 1 |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny) | 4 |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 65 cm |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Délka napájecího kabelu SATA | 120, 500 |
| Počet napájecích konektorů SATA | 5 |
| ATX napájecí konektor (20+4pin) | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| Typ kabeláže | Nemodulární |
| Konektor disketové mechaniky | Ano |
| Délka napájecího kabelu pro CPU | 60 cm |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin) | 2 |
| ATX verze | 3.0 |
| Formát PSU | ATX |
| Typ ložiska | HDB |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Účel | PC |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.08 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331554095 |
| Maximális kimeneti áram (-12 V): | 0,3 A |
| Teljes energiafogyasztás: | 650 W |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 100 W |
| Teljesítménytényező: | 0,9 |
| Kombinált teljesítmény (-12 V): | 3,6 W |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 3 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 15 W |
| Bemeneti áram: | 6,3 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 100 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 155-240V |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Alacsony feszültség, Túlfeszültség, Túlzott terhelés |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Ventilátor helye: | Felső |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Magasság: | 86 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Energiagazdálkodás: | Igen |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 500, 120 mm |
| Alaplap tápkábel hossza: | 60 cm |
| CPU P4 csatlakozó (4 tűs): | 1 |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 4 |
| PCI Express tápkábel hossza: | 65 cm |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| SATA tápkábel hossza: | 120, 500 |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 5 |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs): | Igen |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| Kábelezés típusa: | Nem moduláris |
| Floppy meghajtó csatlakozó: | Igen |
| CPU tápkábel hossza: | 60 cm |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 2 |
| ATX verzió: | 3.0 |
| PSU formátum: | ATX |
| Csapágy típusa: | HDB |
| 80PLUS minősítés: | 80+ bronz |
| Cél: | PC |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 100 000 óra |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

