GIGABYTE B650M GAMING PLUS WIFI AMD B650 Socket AM5 Micro ATX alaplap
Kód: PLYGIGAM50051
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE B650M GAMING PLUS WIFI AMD B650 Socket AM5 Micro ATX alaplap| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Támogatott processzorfoglalatok | AM5 foglalat |
| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Ethernet interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| WLAN-vezérlő modellje | Realtek RTL8852CE |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD B650 |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Forrás típusa | ATX |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Számítógép állapotának monitorozása | Ventilátor, Feszültség, Hőmérséklet |
| Mélység | 174 mm |
| Szélesség | 244 mm |
| Maximális belső memória | 256 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Maximális belső memória foglalatonként | 64 GB |
| ECC kompatibilitás | Nem ECC |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 6000, 4800, 6400, 6600, 6200, 7600, 7000, 7800, 6800, 8000, 5200, 5600, 7200 |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Támogatott memória órajel (max.) | 8000 MHz |
| Nincs pufferelés | Igen |
| HDCP | Igen |
| Maximális felbontás | 4096 x 2160 képpont |
| M.2 foglalatok száma (M) | 2 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció) | 1 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret | 2580 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret | 22110 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2 | 4.0 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| RAID-támogatás | Igen |
| Támogatott merevlemezek száma | 4 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 6 |
| RAID-szintek | 1, 0, 10 |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| BIOS törlés kapcsoló | Igen |
| DMI verzió | 2.7 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs) | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 1 |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 2 |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| Előlapi csatlakozó | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| Audio csatlakozók száma | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| PS/2 portok száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| WiFi AP antenna csatlakozó | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.405 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331862213 |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM5 foglalat |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| WLAN-vezérlő modellje: | Realtek RTL8852CE |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B650 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Forrás típusa: | ATX |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Számítógép állapotának monitorozása: | Ventilátor, Feszültség, Hőmérséklet |
| Mélység: | 174 mm |
| Szélesség: | 244 mm |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Maximális belső memória foglalatonként: | 64 GB |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 6000, 4800, 6400, 6600, 6200, 7600, 7000, 7800, 6800, 8000, 5200, 5600, 7200 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Támogatott memória órajel (max.): | 8000 MHz |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| Maximális felbontás: | 4096 x 2160 képpont |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2580 |
| 2. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 22110 |
| 2. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 6 |
| RAID-szintek: | 1, 0, 10 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| DMI verzió: | 2.7 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 1 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 2 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| Audio csatlakozók száma: | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| WiFi AP antenna csatlakozó: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

