Gigabyte B550 Gaming X V2 Socket AM4 ATX AMD B550
Kód: PLYGIGAM40052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gigabyte B550 Gaming X V2 Socket AM4 ATX AMD B550| Výrobce procesoru | AMD |
| Kompatibilní procesory | 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Wi-Fi | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 100 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Zvukový čip | Realtek ALC887 |
| Typ základní desky | ATX |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64 |
| Čipset základní desky | AMD B550 |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podporované frekvence paměti | 2933, 3200, 2133, 2667, 2400 |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Maximální paměť grafické karty | 16 MB |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 3 |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Úrovně RAID | 1, 0, 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, Serial ATA III |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Verze DMI | 2.7 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor TPM | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| Súly: | 1.45 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331810702 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Kompatibilis processzorok: | 3. generációs AMD Ryzen 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 3, 3. generációs AMD Ryzen™ 7, 3. generációs AMD Ryzen™ 9 |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | 100 gigabites Ethernet, Gigabites Ethernet |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Hangchip: | Realtek ALC887 |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64 |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B550 |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 2933, 3200, 2133, 2667, 2400 |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Maximális grafikus kártya memória: | 16 MB |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 3 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| RAID-szintek: | 1, 0, 10 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, soros ATA III |
| BIOS törlés kapcsoló: | Igen |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| DMI verzió: | 2.7 |
| Előlapi csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| DVI-D portok száma: | 1 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

