Gembird TA-UC-2A4C-PD75-01-BK PDA/mobiltelefon töltő Univerzális fekete AC Gyorstöltés Beltéri
Kód: LADGEMSIC0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird TA-UC-2A4C-PD75-01-BK PDA/mobiltelefon töltő Univerzális fekete AC Gyorstöltés Beltéri| Kimeneti áram (5V) | 3 A |
| Minimális kimeneti feszültség | 5V |
| 3. port kimeneti árama | 3 A |
| Maximális teljesítmény | 75 W |
| 1. port kimeneti teljesítménye | 25 W |
| 4. port kimeneti árama | 3 A |
| Kimeneti áram (12V) | 2,08A |
| 6. port kimeneti árama | 3 A |
| A 2. port kimeneti teljesítménye | 25 W |
| Kimeneti áram (9V) | 2,77 A |
| Az 5-ös port kimeneti teljesítménye | 18 W |
| Az 5-ös port kimeneti árama | 3 A |
| A 3. port kimeneti teljesítménye | 25 W |
| A 4-es port kimeneti teljesítménye | 25 W |
| 2. port kimeneti feszültsége | 3 A |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti áram | 2 A |
| Bemeneti frekvencia | 50–60 Hz |
| Maximális kimeneti feszültség | 12 V |
| 1. port kimeneti feszültsége | 3 A |
| A 6-os port kimeneti teljesítménye | 18 W |
| Szín | Fekete |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Szélesség | 60 mm |
| Súly | 247 g |
| Magasság | 85 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Csomagolási mélység | 40 mm |
| Csomag szélessége | 145 mm |
| Csomag magassága | 170 mm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Kompatibilis töltő | Egyetemes |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Gyorstöltési technológia | Gyorstöltés 3.0 |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| USB tápellátás | Igen |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma | 6 |
| Töltő típusa | Belső |
| USB Type-C portok száma | 4 |
| Áramvédelmi elemek | Rövidzárlat, Túlfeszültség, Túlmelegedés |
| USB tápellátási verzió akár | 25 W |
| Gyors töltés | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.435 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309133876 |
| Kimeneti áram (5V): | 3 A |
| Minimális kimeneti feszültség: | 5V |
| 3. port kimeneti árama: | 3 A |
| Maximális teljesítmény: | 75 W |
| 1. port kimeneti teljesítménye: | 25 W |
| 4. port kimeneti árama: | 3 A |
| Kimeneti áram (12V): | 2,08A |
| 6. port kimeneti árama: | 3 A |
| A 2. port kimeneti teljesítménye: | 25 W |
| Kimeneti áram (9V): | 2,77 A |
| Az 5-ös port kimeneti teljesítménye: | 18 W |
| Az 5-ös port kimeneti árama: | 3 A |
| A 3. port kimeneti teljesítménye: | 25 W |
| A 4-es port kimeneti teljesítménye: | 25 W |
| 2. port kimeneti feszültsége: | 3 A |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti áram: | 2 A |
| Bemeneti frekvencia: | 50–60 Hz |
| Maximális kimeneti feszültség: | 12 V |
| 1. port kimeneti feszültsége: | 3 A |
| A 6-os port kimeneti teljesítménye: | 18 W |
| Szín: | Fekete |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Szélesség: | 60 mm |
| Súly: | 247 g |
| Magasság: | 85 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Csomagolási mélység: | 40 mm |
| Csomag szélessége: | 145 mm |
| Csomag magassága: | 170 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Gyorstöltési technológia: | Gyorstöltés 3.0 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| USB tápellátás: | Igen |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 6 |
| Töltő típusa: | Belső |
| USB Type-C portok száma: | 4 |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlfeszültség, Túlmelegedés |
| USB tápellátási verzió akár: | 25 W |
| Gyors töltés: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

