Garmin Instinct E 2,29 cm (0,9") MIP 45 mm Digitális 176 x 176 px Fekete GPS
Kód: AKGGARSMA0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Instinct E 2,29 cm (0,9") MIP 45 mm Digitális 176 x 176 px Fekete GPS| Galilei | Igen |
| ANT+ támogatás | Igen |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| Barometrikus magasságmérő | Igen |
| Többsportos módok | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Időjárásváltozás riasztás | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján) | Igen |
| Pihenőidő-javaslat | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról | Igen |
| Futási dinamika | Igen |
| Elégetett kalóriák | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő | Igen |
| Naptár | Igen |
| Aktivitáskövető | Igen |
| Területszámítás | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen) | Igen |
| A képzés hatásának mérése | Igen |
| Pulzusmérés | Kézikönyv |
| Telefon keresése funkció | Igen |
| Megtett távolság | Igen |
| Stopperóra | Igen |
| Valós idejű javaslatok | Igen |
| Feszültségfelügyeleti funkció | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód) | 50 óra |
| Akkumulátor élettartama | 40 nap |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Ajánlott nem | Bármely nem |
| Óratok anyaga | Polimer |
| Lencse anyaga | Üveg |
| Óratok színe | Fekete |
| Csuklóméret | 132 - 213 mm |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Öv színe | Sötét szürke |
| Vízállóság | 10 atmoszféra |
| Zárás típusa | Egykarú csattal zárható |
| Óratok mérete | 45 mm |
| Szalagméret | Egy méret |
| Arc | Kerek |
| Piaci kategória | Okosóra |
| Öv szélessége | 2,2 cm |
| Vastagság | 1,42 cm |
| Szélesség | 45 mm |
| Súly | 48 g |
| Mélység | 45 mm |
| Fejhallgató csatlakoztatása | Nem |
| NFC | Nem |
| Wi-Fi | Nem |
| USB-port | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| Flash memória | 0,128 GB |
| FM-rádió | Nem |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, Android |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Kijelző mérete | 22 x 22 mm |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Kijelzőtechnológia | MIP |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelző átlója | 2,29 cm (0,9") |
| Kijelző felbontása | 176 x 176 képpont |
| Töltő | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 753759339463 |
| Galilei: | Igen |
| ANT+ támogatás: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Többsportos módok: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Időjárásváltozási riasztás: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján): | Igen |
| Pihenőidő-javaslat: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról: | Igen |
| Futási dinamika: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Területszámítás: | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen): | Igen |
| A képzés hatásának mérése: | Igen |
| Pulzusmérés: | Kézikönyv |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Stopperóra: | Igen |
| Valós idejű javaslatok: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 50 óra |
| Akkumulátor élettartama: | 40 nap |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Ajánlott nem: | Bármely nem |
| Óratok anyaga: | Polimer |
| Lencse anyaga: | Üveg |
| Óratok színe: | Fekete |
| Csuklóméret: | 132 - 213 mm |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Öv színe: | Sötét szürke |
| Vízállóság: | 10 atmoszféra |
| Zárás típusa: | Egyágú csattal zárható |
| Óratok mérete: | 45 mm |
| Szalagméret: | Egy méret |
| Arc: | Kerek |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Öv szélessége: | 2,2 cm |
| Vastagság: | 1,42 cm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Súly: | 48 g |
| Mélység: | 45 mm |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | Nem |
| NFC: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| USB-port: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Flash memória: | 0,128 GB |
| FM-rádió: | Nem |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Kijelző mérete: | 22 x 22 mm |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelzőtechnológia: | MIP |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző átlója: | 2,29 cm (0,9") |
| Kijelző felbontása: | 176 x 176 képpont |
| Töltő: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

