Garmin Instinct 3 AMOLED 3,3 cm (1,3") 50 mm Digitális 416 x 416 px Érintőképernyő Fekete GPS
Kód: SIAGARZEG0374
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Instinct 3 AMOLED 3,3 cm (1,3") 50 mm Digitális 416 x 416 px Érintőképernyő Fekete GPS| ANT+ támogatás | Igen |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| Galilei | Igen |
| Időjárásváltozás riasztás | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő | Igen |
| Feszültségfelügyeleti funkció | Igen |
| Alvási apnoe észlelése | Igen |
| Megtett távolság | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján) | Igen |
| Telefon keresése funkció | Igen |
| A képzés hatásának mérése | Igen |
| Személyes célok | Igen |
| Barometrikus magasságmérő | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról | Igen |
| Stopperóra | Igen |
| Valós idejű javaslatok | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Naptár | Igen |
| Aktivitáskövető | Igen |
| Területszámítás | Igen |
| Elégetett kalóriák | Igen |
| Többsportos módok | Igen |
| Hőmérő | Igen |
| Futási dinamika | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen) | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Pihenőidő-javaslat | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (takarékos üzemmód) | 720 óra |
| Akkumulátor élettartama | 24 nap |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód) | 40 óra |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-ion (Li-ion) |
| Óratok anyaga | Szálerősítésű műanyag (FRP) |
| Óratok mérete | 50 mm |
| Óratok színe | Fekete |
| Öv színe | Fekete |
| Vízállóság | 10 atmoszféra |
| Csat színe | Fekete |
| Ajánlott nem | Bármely nem |
| Maximális szíjhossz | 21,3 cm |
| Minimális szíjhossz | 14,1 cm |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Lencse anyaga | Üveg |
| Csuklóméret | 141 - 213 mm |
| Piaci kategória | Sportórák |
| Arc | Kerek |
| Zárás típusa | Egykarú csattal zárható |
| Vastagság | 1,44 cm |
| Mélység | 50 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Súly | 59 g |
| Bluetooth | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android, iOS |
| Flash memória | 4 GB |
| Mindig látható | Igen |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Kijelző felbontása | 416 x 416 képpont |
| Színes kijelző | Igen |
| Kijelző átlója | 3,3 cm (1,3") |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelzőtechnológia | AMOLED |
| Töltő | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 753759341640 |
| ANT+ támogatás: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Időjárásváltozási riasztás: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Alvási apnoe észlelése: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója: | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján): | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| A képzés hatásának mérése: | Igen |
| Személyes célok: | Igen |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról: | Igen |
| Stopperóra: | Igen |
| Valós idejű javaslatok: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Területszámítás: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Többsportos módok: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Futási dinamika: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen): | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Pihenőidő-javaslat: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (takarékos üzemmód): | 720 óra |
| Akkumulátor élettartama: | 24 nap |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 40 óra |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion (Li-ion) |
| Óratok anyaga: | Szálerősítésű műanyag (FRP) |
| Óratok mérete: | 50 mm |
| Óratok színe: | Fekete |
| Öv színe: | Fekete |
| Vízállóság: | 10 atmoszféra |
| Csat színe: | Fekete |
| Ajánlott nem: | Bármely nem |
| Maximális szíjhossz: | 21,3 cm |
| Minimális szíjhossz: | 14,1 cm |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Lencse anyaga: | Üveg |
| Csuklóméret: | 141 - 213 mm |
| Piaci kategória: | Sportórák |
| Arc: | Kerek |
| Zárás típusa: | Egyágú csattal zárható |
| Vastagság: | 1,44 cm |
| Mélység: | 50 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Súly: | 59 g |
| Bluetooth: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Flash memória: | 4 GB |
| Mindig látható: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelző felbontása: | 416 x 416 képpont |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző átlója: | 3,3 cm (1,3") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Töltő: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

