Garmin Instinct 2X Solar 2,79 cm (1,1") MIP 50 mm digitális 176 x 176 px érintőképernyő fehér GPS
Kód: SIAGARZEG0371
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Instinct 2X Solar 2,79 cm (1,1") MIP 50 mm digitális 176 x 176 px érintőképernyő fehér GPS| GPS | Igen |
| Galilei | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| GLONASS | Igen |
| Barometrikus magasságmérő | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Pihenőidő-javaslat | Igen |
| A képzés hatásának mérése | Igen |
| Hőmérő | Igen |
| Feszültségfelügyeleti funkció | Igen |
| Naptárértesítések | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő | Igen |
| Intelligens értesítések | Igen |
| Felújított | Nem |
| Beépített lépésszámláló | Igen |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen) | Igen |
| Stopperóra | Igen |
| Telefon keresése funkció | Igen |
| Óra mód | 12 óra/24 óra |
| Naptár | Igen |
| Futó perifériás mérőegység | Igen |
| Megtett távolság | Igen |
| Időjárás kijelző | Igen |
| Elégetett kalóriák | Igen |
| Ajánlott tevékenység | Taekwondo, Fitnesz, Baseball, Mászás, Kerékpározás, Gördeszkázás, Röplabda, Evezés, Úszás, Boksz, Séta, Túrázás, Tenisz, Jégkorong, Motorsportok, Tollaslabda, Kézilabda, Lovaglás, Futás, Síelés, Futball |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| SMS | Igen |
| Zenevezérlés | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen) | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód) | 150 óra |
| Napenergia | Igen |
| Ajánlott nem | Bármely nem |
| Öv színe | Fehér |
| Csat színe | Szürke |
| Gyermekeknek tervezve | Nem |
| Vízállóság | 10 atmoszféra |
| Szalagméret | Egy méret |
| Óratok mérete | 50 mm |
| Vízálló | Igen |
| Óratok színe | Fehér |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Óratok anyaga | Polimer |
| Arc | Kerek |
| Piaci kategória | Sportórák |
| Súly | 67 g |
| Szélesség | 50 mm |
| Vastagság | 1,45 cm |
| Mélység | 50 mm |
| NFC | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | Bluetooth |
| Wi-Fi | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| USB-port | Igen |
| Flash memória | 0,064 GB |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Színes kijelző | Nem |
| Kijelző mérete | 27 x 27 mm |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Óraüveg típusa | Power Glass |
| Érintőképernyő | Igen |
| Lekerekített kijelzősarkok | Igen |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Kijelzőtechnológia | MIP |
| Kijelző átlója | 2,79 cm (1,1") |
| Kijelző felbontása | 176 x 176 képpont |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 753759319366 |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| GLONASS: | Igen |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Pihenőidő-javaslat: | Igen |
| A képzés hatásának mérése: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Naptárértesítések: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Felújított: | Nem |
| Beépített lépésszámláló: | Igen |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen): | Igen |
| Stopperóra: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Óra mód: | 12 óra/24 óra |
| Naptár: | Igen |
| Futó perifériás mérőegység: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Időjárás kijelző: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Taekwondo, Fitnesz, Baseball, Tábor, Kerékpározás, Gördeszkázás, Röplabda, Evezés, Úszás, Doboz, Séta, Idegenforgalom, Tenisz, Jégkorong, Motorsport, Tollaslabda, Kézilabda, Lovaglás, Futás, Síelés, Futball |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| SMS: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen): | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 150 óra |
| Napenergia: | Igen |
| Ajánlott nem: | Bármely nem |
| Öv színe: | Fehér |
| Csat színe: | Szürke |
| Gyermekeknek tervezve: | Nem |
| Vízállóság: | 10 atmoszféra |
| Szalagméret: | Egy méret |
| Óratok mérete: | 50 mm |
| Vízálló: | Igen |
| Óratok színe: | Fehér |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Óratok anyaga: | Polimer |
| Arc: | Kerek |
| Piaci kategória: | Sportórák |
| Súly: | 67 g |
| Szélesség: | 50 mm |
| Vastagság: | 1,45 cm |
| Mélység: | 50 mm |
| NFC: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | Bluetooth |
| Wi-Fi: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| Flash memória: | 0,064 GB |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Színes kijelző: | Nem |
| Kijelző mérete: | 27 x 27 mm |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Óraüveg típusa: | Power Glass |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | MIP |
| Kijelző átlója: | 2,79 cm (1,1") |
| Kijelző felbontása: | 176 x 176 képpont |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

